Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"Dünyada en güçlü olanlar arasında az da olsa geleceği görebilen kimseler vardır."
Şu yuvarlak, net bir şey söylemeyen cümleden neden Kata en güçlü adamdır tarzında çıkarımlar yapılıyor ben anlamadım.
Dünyada en güçlülerini sayalım desem aşağı yukarı şöyle bir liste çıkacak
Yonkoular
Kuzan, Sakazuki, Kizaru, Fujitora, Greenbull.
Dragon.
King
Benn Beckmann
Marco
Katakuri

Veteranları liste dışı tuttum. Amiral adayları da şimdilik dışarıda dursun. Shichibukaiları sırf topluluk yorumları çeşitli diye liste dışı tutuyorum. Sabo'yu da eklersen etti 15 kişi. Liste dışından direkt 5 kişi daha yazılabilir istenirse, hiç oraya girmeyelim şimdi, Cp0'dan falan da eklense falan filan.. Ray'in söylediği söz ne? Bu dünyanın en güçlüleri(sonuçta bir rakam yok ortada) olan bu 15-20 kişinin arasında geleceği az da olsa geleceği görebilen vardır. Bu kadar. Daha fazla bir şey yok. Bu sözün Kata'nın diğer insanlara üstünlüğü gösteren bir tarafı yok. Yonkou sağ kolları dünyanın en güçlü insanları arasındadır dese de aynı anlama gelirdi. Gerçi böyle dese gene Amirallerden üstün olduğu iddia edilirdi ya, neyse.
Bence zaten olay en güçlü Katadır değil. O klasmanda bir karakter ve amirallerle dövüşebilir hatta duruma göre kazanabilir diye yorumlanmalı bence...

@Tilqi_Gin Kata en güçlüdür demiyorum zaten.Kata'nın Rayleigh tarafından bile hypelanacak çapta bir adam olduğunu anlatmaya çalışıyorum.Rayleigh gidipte Dof,Cracker level adamlara demeyeceği bariz bir şey.Ki o Dof bile amiralden tek yemedi.Alıntılayamadım ondan dolayı etiketliyim dedim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık