Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu982

-Koca Ana Korsanları tekrar düşer, ama hepsi kurtulur. Bunun üzerine, Koca Ana'ya ulaşmaya çalışırlar ama Chopper yüzünden Koca Ana meşguldür.

- Marco neredeyse tüm eski Beyazsakal Korsanları'nı yanında getirmiş. Jozu kendine elmastan bir kol yapmış ve Vista'nın son savaştan kalma yara izleri var.

- Law ve diğerleri tüm ordu ile aynı zamanda adanın arkasına ulaşır.

- Koca Ana, Chopper'ı gördüğünde hemen alarma geçer. Ama hiçbir şey yapamaz, çünkü tamamen çıplaktır.

- Yamato'nun etrafı ile bütünleşmesine yarayan bir tür yeteneği var. Bu yüzden onu bulmak imkansız. Doğrudan çevre ile bir olabiliyor ve Kenbunshoku Haki ile bile onu kimse algılayamaz. Bu yüzden de kimse onu bulamıyor.

- Sonunda Yamato ekibimizin karşısına çıkar, ama aynı zamanda Who's Who ve Sasaki de oraya gelir. Yamato'yu isterler, ama Yamato bunu kabul etmez. Luffy de, Yamato'ya sahip çıkmaya karar verir.

- Black Maria da olay yerine gelir, bir şeytan gibi görünmektedir.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
-Bu bölümde, bizim ekibin paneli yok. Bölüm tamamen Canavar Korsanları ve Shogun organizasyonu hakkında.
- Bölüm geçen haftanın bittiği yerden devam ediyor. Tüm Uçan Altılı üyeleri ödülleriyle gösterilecek. Drake ve Page One dışında aralarında tanıdığımız benzer yüzler var. Drake onların lideri değil. Onların ödülleri 400-900 milyon arasında.
- Harika bir salon var, tüm seçkin Canavar Korsanları Üyeleri orada. Uçan Altılı da oraya gelir ve Afetler ve Kaido ile konuşur.
- Bölümde tonlarca diyalog var, görünüşe göre Kaido'nun istediği savaş hakkında önemli şeyler konuşuyorlar.
- Bazı sıradan askerler, Kaido'nun oğlunu bulur. Ancak O, Big Mom ile görüşmeyi reddeder. Punk Hazard bölümlerinde yeraltı dünyasının simsarı olarak görünen kişiyle aynı kişi gibi görünüyor.
- Son olarak, düşman, ekibimizin Onigashima'ya saldırdığını öğrenir. Kaido, Uçan Altılı'ya ''Sayılar''la birlikte düşmanı yok etmelerini emreder. Uçan Altılı lideri, savaşa hazır olduklarını söylüyor.
- Gelecek hafta bölüm yok ve muhtemelen spoiler de.


İlk sayfa yorumu satılır :hhh:

İlk sayfadan selamlar :ehe:
 
Son düzenleme:
Flying Six'in önderi Drake kadar var mıdır emin değilim. Drake bir nova ve potansiyeli var. Hele ki denizci olduğunu öğrenmemizle amiral adayı benim için. Şu an Drake sıradan bir flying six üyesi gibi de olsa bence arc içinde sergilediği performansla onlardan güçlü olabilir. Drake yıkımcı alsa şaşırmam. Sanji'ye Queen dşyoruz yahu. xd Yani diyorlar. xd

Şöyle düşünün, Tatlı komutanları hariç kim Bege'yi yenebilirdi? Kaido'nun daha sağlam bir tayfa düzdüğü gerçek ama Drake de Bege'den daha güçlü.
 
Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık