Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nickleri böyle değiştirmeyi bir ben bilmiyorum herhalde. -_-
bu şekilde alıntıladığımda şu an yazdığım metin düzenleyicisinde nick, post kodu ve sonra da üye kodu çıkıyor ya,
-QUOTE="01746 Ro shi nan te, post: 1279442, member: 5460"]Nickleri böyle değiştirmeyi bir ben bilmiyorum herhalde. -_-[/QUOTE-
nick değişse de sorun olmuyor çünkü bir mesajın kimliği post kodu demek, bildirim gitmesi için de üye kodu var işte. alıntıladığında kodları gösteren metin düzenleyici bir nimet yani yada oluyordur bilemiyorum.

bu şekilde alıntıladığımda şu an yazdığım metin düzenleyicisinde nick, post kodu ve sonra da üye kodu çıkıyor ya,

nick değişse de sorun olmuyor çünkü bir mesajın kimliği post kodu demek, bildirim gitmesi için de üye kodu var işte. alıntıladığında kodları gösteren metin düzenleyici bir nimet yani yada oluyordur bilemiyorum.
Ne anlatıyorsun gene yav :artiz:

İşe niye Katakuri'yi katıyon ki?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık