Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
o da verdi ne la, adam kaynağımı açıyorum deyip kitap açıp geldi :D hani benim yaptığım laf kalabalığının yanında... resmen yok etti. yani en azından edecekti senin kavram karmaşana bi açıklık kavuşturamadan konu değişmişti xD

okumuştum evet ama olm boş yapmış hep. bak ben bunu biliyom şurdan şöyle oluyor burdan böyle oluyor. bunun konuyla ilgisi yok ama biliyorum diye şunu da araya sıkıştırayım ehe gibi bişeydi o :/ ne ne işe yarıyor yazarak hepimize iyilik edebilirdi.
@twei saptır konuyu reyiz hiç farketmiyorum. Bildiğin bilgileri az paylaşsan bizde yararlansak böyle hep kendine nereye kadar?

Sene 2003-2004 evinmin önünde internet cafe vardi. Haftada 2 saat izin verirdi babam yine de gizli gizli giderdim. Hatta bir kaç defa kaçak gittiğimde yakalandığım bile olmuştu. :/

Abiler GTA San Andreas, CS falan oynarlardı. 10v10 gibi kalabalıķlaşırlardı. Bir efsane gibi izlerdik onları, arada eksik olurdu bizi falan alirlardı ne günlerdi be.

Şimdi o zamanlarda olup hiç yaşlanmamak vardı...

Sene 2003-2004 evinmin önünde internet cafe vardi. Haftada 2 saat izin verirdi babam yine de gizli gizli giderdim. Hatta bir kaç defa kaçak gittiğimde yakalandığım bile olmuştu. :/

Abiler GTA San Andreas, CS falan oynarlardı. 10v10 gibi kalabalıķlaşırlardı. Bir efsane gibi izlerdik onları, arada eksik olurdu bizi falan alirlardı ne günlerdi be.

Şimdi o zamanlarda olup hiç yaşlanmamak vardı...
:(

Ay en sevmediğim gülücük, gıcık oldum.
Avatardaki herhangi bir kadın çizimi mi yoksa bir karakterin çizimi mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık