Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Genel Sohbet

'Genel Sohbet' forumunda Kuroro tarafından 10 Eki 2018 tarihinde açılan konu

1. Historia Sait Faik’in “Abasıyanık” Kitabı.

Historia (Sait Faik’in “Abasıyanık” Kitabı.)
    Mesaj Sayısı 5,870
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
    Gg easy abd win.

2. twei ne demek

twei (ne demek)
    Mesaj Sayısı 7,972
    Üyelik Tarihi21 Mar 2014
    Hiç denk gelmedim öyle birine.

3. Historia Sait Faik’in “Abasıyanık” Kitabı.

Historia (Sait Faik’in “Abasıyanık” Kitabı.)
    Mesaj Sayısı 5,870
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
    Vay be ilginç.

4. twei ne demek

5. AntiNewEra (Fazia)
    Mesaj Sayısı 863
    Üyelik Tarihi4 Ara 2017
    Benim adayım rahip bransın ya

6. Sir Crocodile Sabaku no Ō

Sir Crocodile (Sabaku no Ō)
    Mesaj Sayısı 7,189
    Üyelik Tarihi17 Mar 2015
    Aranizda uzun gemi yolculuğu yapmiş olan var mi? Gemide çalişmiş olan falan?

7. AntiNewEra (Fazia)
    Mesaj Sayısı 863
    Üyelik Tarihi4 Ara 2017
    Ben. Hayırdır ?

8. ShouJin Every man dies.

ShouJin (Every man dies.)
    Mesaj Sayısı 33
    Üyelik Tarihi28 Haz 2017
    Uzun zamandır d&r a uğramıyordum. Bugün uğrayınca Manga ve çizgi romanlarında satışına başlanıldığını farkettim. Az Manga ciltlerini karıştırdım ilk kez elime Manga aldığımı söyleyebilirim. Yarım saat oturup eskiden okuduğum serilerilere göz gezdirdim. Ne kadar duygulansamda gözüme takılan bir cilt kitaptaki mangaların baya az olması ona rağmen 16 gibi fiyata sahip olmalarıydı. Bir an almayı düşünmüştüm. Ta ki o ciltlerin sadece okumak için ısınma olduğunu fark edene kadar. İnsan kendini korsana alıştırıp günde 150 sayıdan fazla okuyunca böyle oluyormuş. Öğrenciliğin gözü kör olsun 16 liranın hesabını yapıyorsun.

forever epub, korsan yayınlar. Ekonomik özgürlüğümü kazandığım vakit yine aynı beleşçi zihniyette olacağımdan korkuyorum.

9. UranyumX Karakterin kaderindir.

UranyumX (Karakterin kaderindir.)
    Mesaj Sayısı 272
    Üyelik Tarihi5 Ara 2017
    Ekonomik özgürlüğünü kazandığında da okuyacak zamanı pek bulamıyorsun. Moralini bozmak istemem tabii, belki sen farklı olursun. :D

10. AntiNewEra (Fazia)
    Mesaj Sayısı 863
    Üyelik Tarihi4 Ara 2017
    +1

Ekonomik özgürlüğünü sana kazandıran meslekte daha iyi olmak istersen de (umarım istersin) o meslekle ilgili kitaplar okumaktan manga okumaya vakit bulamayabilirsin tabi, işin bir de o boyutu var hani sadece boş zamanları değerlendireyim dersen.

Edit : bölüme başlamadan önce günde 1 kitap yediğim yıllar aklıma geldi, kederlendim.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık