Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece renkli manga çevirisi konu başlığı için tıklayınız.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Genel Sohbet

'Genel Sohbet' forumunda amaneden tarafından 8 Kas 2017 tarihinde açılan konu

1. Reiper Sayın Savcım

Reiper (Sayın Savcım)
    Mesaj Sayısı 5,689
    Üyelik Tarihi4 Eyl 2010
    Ahahahahahah :hhh::hhh::hhh: Efsaneymiş ya yarıldım. :hhh::hhh::hhh:

2. 007stargate (Üye)
    Mesaj Sayısı 287
    Üyelik Tarihi10 Tem 2010
    Valla gecmiste nerde bilmiyorum ama ayni mantikla genel sohmete yazdigim bise bura yeri degil diye genel tartismaya gitti halbuki oda one piece degildi :). Neyse uzatmayalim sorunun cevabini iki yerdede veren olmadi niye girmediginide hala cozemedim.

3. amaneden ? Site Yetkilisi

amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 9,733
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Reverie'yi sormuştun ve One Piece idi. :/

Sorunun cevabını bilmiyorum.

4. Hakili Yumruk Marco the Phoenix

Hakili Yumruk (Marco the Phoenix)
    Mesaj Sayısı 1,297
    Üyelik Tarihi3 Mar 2016
    Üniversite hakkında bilgili olan arkadaşlar Ege Üniversitesi İşletmeye ne diyorlar ? Bi yardımcı olursanız çok iyi olur.

5. çiköfte Crocodile-sama

çiköfte (Crocodile-sama)
    Mesaj Sayısı 1,295
    Üyelik Tarihi20 Tem 2017
    Ege Üniversitesi'ni bilmem ama işletme biraz sıkıntı bir bölüm. Bir dayanak veya eğitim anlamında kendini kasman lazım o bölüm için.

6. amaneden ? Site Yetkilisi

amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 9,733
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    İşletme okuyacaksan sadece okumak değil sürekli düzenlenen bin beş yüz tane şeye de katılman gerekiyor. Sağdan soldan sertifikalar almak falan lazım ki ayırt edici olsun. Ben İ.Ü İşletme'den mezun oldum bu dediklerimin hiçbirini yapmadım. :oleyo:

7. Slaass Üye

Slaass (Üye)
    Mesaj Sayısı 3
    Üyelik Tarihi16 Nis 2017
    One piece İngilizce dublajlı nasıl izlerim bilen var mı?

8. Hakili Yumruk Marco the Phoenix

Mesaj Sayısı 1,297
    Üyelik Tarihi3 Mar 2016
    Evet normalde arkadaşlarda işletme,maliye vs. herkes okuyo onu seçme diyordu.Ama iyi bir üniversite olursa o zaman şansın var demişlerdi.Ondan bi sorayım dedim.Sıkıntılı diyorsun yani ?

O şeyler ne oluyor abi ? Bilgilendirirsen sevinirim.Bu arada bilgisayar kursuna kayıt oldum.Bilgisayar kursunu tamamladığımda alıcağım sertifika olur mu mesela ?

Ya dediğim gibi işletme,maliye vs. çöp anca iyi bir ünide okursan bi yerlere gelirsin dedi arkadaşlar.Ondan bi hedef koymaya çalışıyorum şu an.

9. çiköfte Crocodile-sama

çiköfte (Crocodile-sama)
    Mesaj Sayısı 1,295
    Üyelik Tarihi20 Tem 2017
    Ben Uluslararası Tic. ve işletme terkim. Özel, devlet farketmeksizin işletme mezunu çok arkadaşım var. Çoğu tanıdık, torpil vasıtasıyla işe girdi ve genelinin işinin bölümle ilgisi pek yok şuan. Okulu 1.likle bitiren arkadaşım, onlardan çok daha zor şartlarda çalıştı, en sonunda burs sayesinde Yurtdışına tahsilini güçlendirmeye gitti. Yani iyi üniversite, iyi derece ve kendini geliştirmen lazım. konferanslar, sertifikalar vs. aracılığıyla cvni kuvvetlendirmen de gerek.

10. Hakili Yumruk Marco the Phoenix

Mesaj Sayısı 1,297
    Üyelik Tarihi3 Mar 2016
    Yani Ege üniversitesi işletmeye gitsem bile sürekli sertifikalarla geliştirmem lazim kendimi.Bu sertifikalara bilgisayar kursundan alıcağım sertifika da olur mu ? Olursa bunun dışında ne gibi sertifikalar almam lazım mesela ?

Bir de Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi(Balıkesir) denizcilik işletmeleri yönetimine ne diyorsun ? Tm-1'den 239 bin sıralama istiyor.En yakın arkadaşım bu sene oraya gitti.Baya da övüyor."Bizim üni açılalı 4-5 yıl oldu.4 seneye falan benim bölüm 80-90 binden alıcak.Seneye buraya gel" diyor.Düşüneyim mi orayı sence ?

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık