Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Shueisha [Haftalık Shonen/Young Jump - Grand/Ultra Jump - GIGA - SQ] Sohbet Konusu

E.Oda rekli sayfalarla ilgili konuşmuş. Yoksa bu arc'ın renkli sayfaları yolda mı? Ya da zaten olanları mı kastetmiş?
Android ve IOS One Piece uygulamasında 1. bölümden başlayarak her gün 1 bölüm ücretsiz yayınlanıyor. Ve bu bölümlerin tamamı renkli ondan bahsediyor. Şu anda tamamı renkli 1-24 arası bölümler ücretsiz yayınlandı.

Android ve IOS One Piece uygulamasında 1. bölümden başlayarak her gün 1 bölüm ücretsiz yayınlanıyor. Ve bu bölümlerin tamamı renkli ondan bahsediyor. Şu anda tamamı renkli 1-24 arası bölümler ücretsiz yayınlandı.
Ben tamamı kullanıma açıldı sanmıştım. Demek her gün bir bölüm yayınlıyorlarmış. Bu hızla giderseler o zaman 2 sene 1 ay 1 hafta 1 gün(yaklaşık :D ) sürecek şimdiki bölüme gelmek.

Bundan önce çıkan renkli bölümler (700 e kadar olanlar) yine internet üzerinden mi yayınlanmıştı yoksa cilt olarak mı saltıldı? bir bilgin var mı?

Ben tamamı kullanıma açıldı sanmıştım. Demek her gün bir bölüm yayınlıyorlarmış. Bu hızla giderseler o zaman 2 sene 1 ay 1 hafta 1 gün(yaklaşık :D ) sürecek şimdiki bölüme gelmek.

Bundan önce çıkan renkli bölümler (700 e kadar olanlar) yine internet üzerinden mi yayınlanmıştı yoksa cilt olarak mı saltıldı? bir bilgin var mı?
Renkli bölümler cilt olarak basılmadı. Dijital versiyon olarak internet üzerinden okuyuculara sunuluyor. Satın aldıktan sonra okuyorsun.
Renkli versiyon için: http://bato.to/comic/_/comics/one-piece-digital-colored-comics-r10004

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık