Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Genel Shueisha [Haftalık Shonen/Young Jump - Grand/Ultra Jump - GIGA - SQ] Sohbet Konusu

'Manga Genel ve Sohbet' forumunda Gümüş tarafından 28 Kas 2013 tarihinde açılan konu

1. Gümüş Üye

Gümüş (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,585
    Üyelik Tarihi27 Ağu 2012
    Bu haftaki kapak

2. Reiper Üye

Reiper (Üye)
    Mesaj Sayısı 6,832
    Üyelik Tarihi4 Eyl 2010
    Ulan arkadaş, müneccim gibi adamım he, malımı biliyorum ben malımı. Geçen haftaki OP'un 1. sırada olmasına mı yanayım, Toriko'nun teke gidip ölmesine rağmen 8. olmasına mı yanayım bilemedim. :S

3. Ben sana dedim, japon okuyucusu mal, kaliteli seriler bu yüzden çıkmıyor artık. HxH de 14. baksana.

4. Millennium Wizard King of Dressrosa

Millennium Wizard (King of Dressrosa)
    Mesaj Sayısı 16,883
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
    Narutonun güncel satışının 5. sırada olduğu bir listeyi kaale almanın pek akıllıca olmadığını düşünüyorum.

5. bybulut Üye

bybulut (Üye)
    Mesaj Sayısı 349
    Üyelik Tarihi11 Şub 2014
    gerçekten hxh ve toriko ilk 5 hak eden seriler ama yeterli deger verilmiyor.

6. Reiper Üye

Reiper (Üye)
    Mesaj Sayısı 6,832
    Üyelik Tarihi4 Eyl 2010
    Güncel satış listesi olsa bu kadar koymaz hacı, bu haftalık okuyucu izlenimi listesi. Bölümü okuyup oyluyorlar ve bu tablo ortaya çıkıyor. Çok vahim hakikaten. :D

HxH'nin çizimini vs beğenmeyip oylamıyorlardır belki de Toriko ve OP'un yer değiştirmesi lazım yahu. :D

7. Millennium Wizard King of Dressrosa

Millennium Wizard (King of Dressrosa)
    Mesaj Sayısı 16,883
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009

Şimdi bir seri kötü gitmeye başlayınca aslında daha çok merak uyandırıyor.Bakalım bu hafta ne yumurtlayacaklar diye okuyan önemli bir kesimde var. :D Bizim forumda bile var yani.Ama ben narutoda anlayamadığım bir biçimde kemik okuyucu kitlesi olduğunu gözlemleyerek gördüm.Bizim ülkede mesela ergenler tamamen bağımlısı.Tobi şu köpekli ninjanın köpeği bile çıksa okumaya devam ederlerdi. :D Naruto için pek geçerli değil yani.

8. Suraad Ömrüm Parklarda Geçti.

Suraad (Ömrüm Parklarda Geçti.)
    Mesaj Sayısı 974
    Üyelik Tarihi29 Haz 2012
    Bu konuya sadece Toriko hakkında şikayet yapmaya geliyorum yani ama 2.sıraya geçmiş iyi :D

9. Savcı sevindirik olur şimdi :D

10. Reiper Üye

Reiper (Üye)
    Mesaj Sayısı 6,832
    Üyelik Tarihi4 Eyl 2010
    Japonlar doğru yolu bulmaya başlamış, güzel. :cool:

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yukarı Çık