Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Shueisha [Haftalık Shonen/Young Jump - Grand/Ultra Jump - GIGA - SQ] Sohbet Konusu

Grand Jump'ın bu haftaki sayısından Xavi Hernández, G. Jump üzerinden Captain Tsubasa hayranlarına İspanyolca bir teşvik mesajı göndermiş.

Dergide önümüzdeki 32,33 ve 34. sayılarda 3 yeni seri başlıyor.

- Boku no Hero Academia - Kouhei Horikoshi
- Mitsukubi Condor - Ishiyama Ryou
- Yoakemono - Shibata Yousaku

Ayrıca bu sayıdan itibaren Soul Catcher(S), Beelzebub gibi artık Jump Next'te yayınlanacak.

Temmuz ayında yeni ciltleri çıkacak olan Jump serileri, cilt kapakları.

Gintama Vol. 55

Kuroko no Basket Vol. 28

Assassination Classroom Vol. 10

PSI Kusuo Saiki Vol. 09

Shokugeki no Soma Vol. 08

Bu haftanın kapağı

Sıralama
Volume 31 (30-6-2014)
1. Kuroko no Basuke
2. One Piece
3. Naruto
4. PSI Kusuo Saiki
5. Haikyuu!!
6. Isobe Isobee Monogatari
7. Toriko
8. Gintama
9. World Trigger
10. Nisekoi
11. Kochikame
12. Bleach
13. Illegal Rare
14. Stealth Symphony
15. iShojo
16. Soul Catcher(S)

Edit: Ayrıca Assasination Classroom'un anime uyarlaması yapılacak.
müthişler ötesi sorunumu paylaşmak istiyorum. Elimin altında pc olmadığından arayamıyorm. Ancak, şu an tokyo dayım ve bu sabah gidip weekly shounen jump almayı denedim. Fakat almadım. Çünkü içinde One Piece im geçen haftaki bölümü yer alıyor. Nerede bu yeni bölüm? Zira Bleach için de aynı şey geçerli. Bilen duyan varsa söylesin. Gidip alayım. Resimleri atayım. Ancak salı gününe girdiğimiz şu saatlerde Japonya da yeni manga bölümünü okumadan uyumak üzereyim

müthişler ötesi sorunumu paylaşmak istiyorum. Elimin altında pc olmadığından arayamıyorm. Ancak, şu an tokyo dayım ve bu sabah gidip weekly shounen jump almayı denedim. Fakat almadım. Çünkü içinde One Piece im geçen haftaki bölümü yer alıyor. Nerede bu yeni bölüm? Zira Bleach için de aynı şey geçerli. Bilen duyan varsa söylesin. Gidip alayım. Resimleri atayım. Ancak salı gününe girdiğimiz şu saatlerde Japonya da yeni manga bölümünü okumadan uyumak üzereyim
Aslına bakarsan Shonen Jump'ın serilerini bizim gibi internetten takip edenler, Japonya'da yaşayıp bu serileri basılı olarak okumak isteyenlerden dört gün daha önce yeni sayılara ulaşıyor. Yani biz her çarşamba, bir sonraki pazartesi Japonya'da çıkacak olan sayıyı okuyoruz.

Sıralama
Volume 31 (30-6-2014)
1. Kuroko no Basuke
2. One Piece
3. Naruto
4. PSI Kusuo Saiki
5. Haikyuu!!
6. Isobe Isobee Monogatari
7. Toriko
8. Gintama
9. World Trigger
10. Nisekoi
11. Kochikame
12. Bleach
13. Illegal Rare
14. Stealth Symphony
15. iShojo
16. Soul Catcher(S)

Bu Haftanın Sıralaması
Volume 32 (7-7-2014)
1. Shokugeki no Soma
2. One Piece
3. Assassination Classroom
4. Naruto
5. Kuroko no Basuke
6. World Trigger
7. Isobe Isobee Monogatari
8. Nisekoi
9. Toriko
10. Gintama
11. Illegal Rare
12. Kochikame
13. Stealth Symphony
14. iShojo (END)
Toriko'nun sıralaması her hafta düşmeye başladı. Çok tuhaf insanlar bu Japonlar. :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık