Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Anime Konusu

Şuan hatırladım da ortaokuldayken okuldan dönünce çizgi filmleri hatim ediyordum. İzleyeceklerim bitince bulduğum bir tane almanca kanalı açıp oradaki çizgi filmleri izliyordum. Pokemon, digimon vs yayınlıyorlardı. Orda hasır şapkalı bir çocuk vardı. Şapkayı görünce bunu maceracı, hazine avcısı bir tip sandım ve hiç hoşuma gitmedi. Kolu falan da uzuyordu. :/ Çizimleri çok kötü deyip o başlayınca kanalı değiştiriyordum. :d Ki izlediğimi de anlamıyordum zaten. :(

One Piece, okuduğum ilk mangaydı. Çizimlerini anlamadığım ya da çok beğendiğim kısımların animesini açıp izlerdim. İnanılmaz keyif alırdım bundan. Ama son zamanlarda böyle şeyler yapamıyorum. Zira anime rezalet. Benim gözümde One Piece değerini ve heyecanını kaybettiyse bunun nedenlerinden birinin de animenin kötülüğü olduğunu düşünüyorum. Mesela Wano'da hepi topu iki üç güzel sahne vardı (Luffy'nin yediği tek,Zoro vs Killer, Yasui'nin idamı vb...) bu sahneleri de animede yine rezil etmişerdi. İnsan sevdiği şeyden bile soğuyor böyle kalitesizlik gördükçe.

Ancak geçen bu forumda şu videoyu gördüm;

Eski havayı tatmadım değil... Aralar falan da olmasa Wano güzel arcmış demek ki dedirtti bu video bana.

Paylaşan arkadaşa teşekkürler. Kusura bakmasın unuttum adını .d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık