Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Anime Konusu

Animeyi Sabaody'den sonra tekrar yapmalılar bence. Dragon Ball da yapmışlar diye duymuştum. Mangaya yaklaştıkça mangadan 1 sayfa gösterip gerisini filler yaparlar bu gidişle :artiz:

Dragon ball a yaptıkları aynı animenin üzerinen sadece yeni animasyonlar,görsel efekt ler ve sesler çizimler yine eski. :/
Filler bölümleri ve kısımları çıkartmışlar diye duydum ama ben...?

Açıkcası animeyi en son ne zaman gerçek anlamda izlediğimi bile unuttum.Manga'da görü'nen 2 yıl sonra tekrar bulaşacağız sahnesinin gelmesini bekliyordum animede.Animede o sahneye geldiğinde o bölümde bıraktım sonrasında eskisi gibi hiç izlmedim fragmanlara ve merak ettiğim 1-2 sahneye baktım.Animeyi rezil rüsva hale getirdiler artık izlemeye değer bulmuyorum one piece'yi.One piece'yi anime olarak en iyi yerde bırakmak isteyen varsa hasır şapkaların shabondy adasında kuma tarafından dağıtıldıkları bölümü son bölüm olarak baz alabilirler.Benim için o bölüm animede one piece'nin sonuydu.

Açıkcası animeyi en son ne zaman gerçek anlamda izlediğimi bile unuttum.Manga'da görü'nen 2 yıl sonra tekrar bulaşacağız sahnesinin gelmesini bekliyordum animede.Animede o sahneye geldiğinde o bölümde bıraktım sonrasında eskisi gibi hiç izlmedim fragmanlara ve merak ettiğim 1-2 sahneye baktım.Animeyi rezil rüsva hale getirdiler artık izlemeye değer bulmuyorum one piece'yi.One piece'yi anime olarak en iyi yerde bırakmak isteyen varsa hasır şapkaların shabondy adasında kuma tarafından dağıtıldıkları bölümü son bölüm olarak baz alabilirler.Benim için o bölüm animede one piece'nin sonuydu.
İlk mesajı bir okusaydın keşke.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık