Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Anime Konusu

Helal olsun iki yorum yukarı bile bakamayacak kadar animeye tahammülü kalmamış adam :D Ben de izlemiyorum da görsellerden işte bakıyoruz arada @hdbfresh sağ olsun.
Dayanamayıp azıcık izledim de Cracker vs Luffy'i. Kesme sahnesi ne olmuş öyle. Ulan manga da içim acımıştı, animede sopayla vuruyor sandım. Zaten sonrasına bakmadım. Şu Toei batsa da kurtulsak.:(

Ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa crackerin saçı buz mavisi miydi? Oda karakterlerin renkli hallerini de yansıtmıyor mu? Nasıl oluyor da kafalarına göre değiştiriyor

9 Eylül'de 27 saat süren FNS etkinliği başlayacağı için 10 Eylül pazar günü One Piece yayınlanmayacak. Bu yıl FNS etkinliği içinde; bilgi (Japonya tarihi vs.), tiyatro, spor (2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları ile ilgili bilgiler vs.), anime yayınları vs. olacak. Anime kısmında ise One Piece, Dragon Ball, Kochikame ve Chibi Maruko-chan yer alacak. Animelerde kahramanlar Japonya dönemlerine (Sengoku, Yayoi vs.) yolculuk yapıyor. One Piece kısmında ise Luffy Sengoku Dönemi'nde büyük bir alanda görünüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık