Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Anime Konusu

Karakter Tasarımları ve Ark Posterinin Temiz Versiyonları:
Yönetmenle falan yapılan röportaja göre Whole Cake Island Arkından itibaren karakter dizaynla ilgilenen kişi değişiyormuş. Yönetmen her zamankinden daha da güçlendim diyor. Artık bölümler çıtığında bakacağız nasıl olduğuna.

Whole Cake Island arkının başlaması şerefine Fuji Tv ana binasında "One Piece Whole Cake Island Sergisi" adında bir özel etkinlik başlayacak. Sergi 8 Nisan - 28 Mayıs tarihleri arasında açık olacakmış. Sergide bu arka özel çıkan ürünlerde satılacakmış.

Big Mom'un seslendimeni değişmiş. Karakteri daha önce Toshiko Fujita seslendirmişti.

Big Mom'ın Seslendirmeni: Mami Koyama - Arale Norimaki (Dr. Slump), Lunch (Dragon Ball), Pinako Rockbell (FMA Brootherhood), Eva Heinemann (Monster), Kaguya Ootsutsuki (Naruto Shippuuden),

Pudding'in Seslendirmeni: Sawashiro Miyuki - Kurapika (Hunter x Hunter (2011)), Sturluson Celty (Durarara), Ul/Ultear/Virgo (Fairy Tail), Bishamon (Noragami), Mosquito Girl (One Punch Man), Baby Beel (Beelzebub),

pudingin seslendirmeni bu alanın belki en iyisi. ama pudinge gidecek mi o güzelim ses bilemedim. ve mom un sesinin değişmesi iyi olmamış. eski hali daha iyiydi. eski ses big mom un karakterine daha çok yatkındı.

vay güzele benziyor da abi fazla canlı renkler biraz donuk renkler kullansalar çok daha iyi olurdu.

birde resmen deneme tahtası olmuş seri, hiç mi şöyle ard arda ayn çizer yada yönetmen, senarist olmaz. memleketteki bütün stajyerleri bu serimi besliyor anlamadım ki.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık