Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Gecko Moria

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 59 41.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 82 58.2%

• Kullanılan toplam oy
    141
Moria kendisine basacak bir sürü gölgeyi. Kaido'ya 1 vs 1 teklif edecek.
Kaido gülüp geçecek. Bir tane yumruk çakayım da kendine gel diyecek.

Kaido hamle yaptığı an şu durumun aynısı yaşanacak. ;)

Bu arada kendisini bir daha görmeyeceğimiz söylemek şu seriye ihanettir! Mangaka'ya hakarettir!

Moria kendisine basacak bir sürü gölgeyi. Kaido'ya 1 vs 1 teklif edecek.
Kaido gülüp geçecek. Bir tane yumruk çakayım da kendine gel diyecek.

Kaido hamle yaptığı an şu durumun aynısı yaşanacak. ;)

Bu arada kendisini bir daha görmeyeceğimiz söylemek şu seriye ihanettir! Mangaka'ya hakarettir!
O kadar da abartmayalım istersen tamam güçlü dönecek dedikte bu biraz fazla güçlü olmuş sanki :D

Biraz zayıflasa daha hızlı olabilir. Meyvesi seride ki en sağlam meyvelerden birisi fakat adam öyle şeyler yaşamış ki artık tayfa toplamıyor sanırım işini zombilerle halletmeye çalışıyor.
Yeni dünya da güçlü bir şekilde çıkabilir karşımıza.

Eline sağlık Smoker :)
Ben meyvesinin en iyi Paramecia olduğunu düşünüyorum. Güçlü bir adam bu meyve ile yenilmez olur.

Ben meyvesinin en iyi Paramecia olduğunu düşünüyorum. Güçlü bir adam bu meyve ile yenilmez olur.
En iyi demek biraz abartı oluyor gibi Gura gura, Suke suke,Doku doku, Sicim sicim gibi meyveler var.
Dof'un sicim meyvesini kullandığı gibi bu karakterler meyvelerini kullanabilseler dediğin gibi yenilmez olurlar.

En iyi demek biraz abartı oluyor gibi Gura gura, Suke suke,Doku doku, Sicim sicim gibi meyveler var.
Dof'un sicim meyvesini kullandığı gibi bu karakterler meyvelerini kullanabilseler dediğin gibi yenilmez olurlar.
Bu meyvenin kullanıcısına karşı 2 vs 1 atıyorsun. Yani adam hem kendi gücü ile, hem de her şekle giren ve yok edilemeyen gölgesi ile savaşacak. Ana bedenine darbe mi gelecek? Gölgesi ile yer değiştirir, yine hasarı almaz. Süper güçlü bir meyve değil, ama kullanım açısında sahibini yenilmez yapabilir bana göre.

Bu meyvenin kullanıcısına karşı 2 vs 1 atıyorsun. Yani adam hem kendi gücü ile, hem de her şekle giren ve yok edilemeyen gölgesi ile savaşacak. Ana bedenine darbe mi gelecek? Gölgesi ile yer değiştirir, yine hasarı almaz. Süper güçlü bir meyve değil, ama kullanım açısında sahibini yenilmez yapabilir bana göre.
Dediğine katılıyorum ama Moria bunun için biraz yavaş kalıyor hem yazmışsın çok tembel bir karakter gölgesi dövüşürken bile kendisi yatıyordu yani eğer biraz değişmişse ve gençlik hali gibi zayıflamışsa ve hızlanmışsa çok güçlenmiş ve dediğin gibi yenilmez olarak çıkabilir karşımıza tabi bu yonkoular için geçerli olur mu orası biraz zor gibi :)

Dediğine katılıyorum ama Moria bunun için biraz yavaş kalıyor hem yazmışsın çok tembel bir karakter gölgesi dövüşürken bile kendisi yatıyordu yani eğer biraz değişmişse ve gençlik hali gibi zayıflamışsa ve hızlanmışsa çok güçlenmiş ve dediğin gibi yenilmez olarak çıkabilir karşımıza tabi bu yonkoular için geçerli olur mu orası biraz zor gibi :)
Yenilmezden kastımı anladın sen. Sana ikiye karşı bir avantajı sağlaması, gölgenin her şekle girmesi bile büyük bir güçtür bana göre.

Yenilmezden kastımı anladın sen. Sana ikiye karşı bir avantajı sağlaması, gölgenin her şekle girmesi bile büyük bir güçtür bana göre.
Belki atlamış olabilirim bu gölge Moriah ile aynı güçtemi oluyor ? Tam anlatamadım derdimi ama anlamışsındır sen ne demek istediğimi.

Son düzenleme:
Belki atlamış olabilirim bu gölge Moriah ile aynı güçtemi oluyor ? Tam anlatamadım derdimi ama anlamışsındır sen ne demek istediğimi.
Sanmam. Aynı güçte olmasına gerek yok zaten. Yok edilemiyor, her şekilde geri birleşebiliyor, her şekle girebiliyor. Bir Logia'dan bile daha iyi. Haki dahi işe yaramaz bence gölgeye karşı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık