Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Garp vs. Edward Newgate

Dövüş sonucu ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    137
Animenin eski bölümlerine bakarken Whitebeard ve garp marinford'da savaşsaydı ne olurdu acaba diye aklıma takıldı. Karar veremedim hangisinin daha güçlü olduğuna bir yadan kahraman Garp diğer yandan efsane Shiroige ikiside çok değerli benim için. Sizde böyle bir vs olsaydı vsyi kim kazanırdı yorumlarınız ile beraber belirtirmisiniz.

Whitebeard Dünyanın En Güçlü Adamı.
Ben yıkıcı güç açısından dünyanın en güçlü adamı yakıştırmasının ona yapıldığını düşünüyorum.
Garp Roger'i ölüm eşiğine getirmiş adam.Üstüne üstelik Son sayılarda gördüğümüz Chinjao ''geçmişte Garp korsanlar arasında şeytan sayılırdı''diyor.Yabana atılır birisi değil Garp.

Bence Marineford arctaki hallerinde Garp yarım adım önde. (WB hasta olması sebebiyle vs.)
Ama normalde birbirlerine bariz bir üstünlük kuramazlar herhalde.

Squard'ın saldırısında sonra bile Beyazsakal bir adım önde olurdu diye düşünüyorum ama kalp atağı da işin içine girerse Garp yenerdi bence.

İkiside korsan çağını açmış adamla dövüşmüş kişiler..
Wb karşımıza ilk çıktığında dünyanın en güçlü adamı ibaresi görüldü diye bu kadar kestirilip atılamaz.
Wb Kizaru'ya ne yapabildi?Aokiji'ye?
Akainu'yu yendi fakat ne oldu?Adam savaşın sonunu çok rahat getirdi.Üstelik Akainuya arkadan saldırmasına rağmen yüzünün bir kısmı gitti.
Shanks'e kılıcını salladı göğü yardılar beraber denk geldiler kılıçta.ve de jozu wb için endişelendi.
Kaido'nun pek Wb'den aşağı kalır yanı yok ki onu durdurabileceğini düşünüyor.

Bir kaç epik sahnesini gördük diye bu kadar abartmaya gerek yok.

Yanlış anlaşılmasın tepkim.Bu kadar çok tartışılacak olay varken Wb'yi bu kadar yüceltmek son derece yanlış.

Roger ile Garp birbirini ölümün kıyısına getirmiş...
Bunu Roger kendisi söyledi.
WB'ye en güçlü adam dendi diye Garp'ı indirecek değil ya!!!

Roger'ı biz hep en güçlü olarak baz aldık değil mi?
Peki Roger ile başa baş çekişebilen kaç isim gördük?
Garp ve WB değil mi?

Eee bu 3 isim arasında bir tek Roger açıkça ön plana çıkmış değil mi?
Bir şekilde Garp ve WB'den üstün...
Ama Garp ile WB arasındaki her yönden ilişkiyi konuşacaksak bu eşit şartlar altında olmalı...
Dolayısıyla WB'ye Dünyanın En Güçlüsü dendi diye Garp'ı yıkacak değil,
Garp Denizcilerin Kahramanı ve Korsanlar arasında Şeytan olarak anılacak birisi diye de WB'yi alacak değil.

Bir şekilde bu iki isim arasında belki de söylenemeyecek kadar az bir fark var ama hangi taraf ağır basar onu bilemeyeceğim...
1. Roger
2. ve 2. WB ve Garp...
Katılıyorum:good:Dünyanın en güçlü adamı ibaresi görüldü diye kapatılacak bir konu değil.

Roger ile Garp birbirini ölümün kıyısına getirmiş...
Bunu Roger kendisi söyledi.
WB'ye en güçlü adam dendi diye Garp'ı indirecek değil ya!!!

Roger'ı biz hep en güçlü olarak baz aldık değil mi?
Peki Roger ile başa baş çekişebilen kaç isim gördük?
Garp ve WB değil mi?

Eee bu 3 isim arasında bir tek Roger açıkça ön plana çıkmış değil mi?
Bir şekilde Garp ve WB'den üstün...
Ama Garp ile WB arasındaki her yönden ilişkiyi konuşacaksak bu eşit şartlar altında olmalı...
Dolayısıyla WB'ye Dünyanın En Güçlüsü dendi diye Garp'ı yıkacak değil,
Garp Denizcilerin Kahramanı ve Korsanlar arasında Şeytan olarak anılacak birisi diye de WB'yi alacak değil.

Bir şekilde bu iki isim arasında belki de söylenemeyecek kadar az bir fark var ama hangi taraf ağır basar onu bilemeyeceğim...
1. Roger
2. ve 2. WB ve Garp...
Bu kapak boşuna çizilmedi.
Oda bizzat 2 adamın eşit olduğunu "2 kral" şeklinde ifade etti.
Raftele gidilecek yolu söyleme teklifi ve karşılıklı içmeleri , Manga kapağında 2 kral bunlar eşit olduğunun göstergesidir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık