Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Garp vs. Sakazuki

Monkey D.Garp vs Akainu

• Kullanılan toplam oy
    201
Garp

Akainu

Arkadaşlar fazla karakterleri anlatmaya gerek yok sanırım sizce luffy nin dedesi korsanlar kralını jenerasyonundan kahraman Garp mı yoksa magma logia şeytan meyvesi tipli yeni denizci amirali Akainu vs yi alır.

benim oyum Garp a

Hocam sırf konu açmış olmak için konu açmayın biraz daha özen gösterin lütfen karakterler hakkında bilgi ver kendi fikrini yaz vs gerçi bu konu vardı sitede ama silinmiş sanırım

Valheru21

Sengoku Garp'ı Marineford'da ya gerçekten Akainu'yu öldüreceğini bildiği için durdurdu ( ki Garp bayağı emin gidiyodu) yada denizci vs denizci yaşanmasın diye durdurdu.
Ama gerçek olan bi şey varki Garp Akainu'ya doğru emin adımlarla gidiyodu OP'de Akainu her ne kadar çok sevdiğim karakterler arasında olsada Garp düdükler.:D

taraflı değilim ama Garp'ın haki seviyesi akainu'dan yüksektir.ayrıca kral hakisi(adını yine unuttum) var diye düşünüyorum.garp alır

Garp. Hem haki seviyesi hem de D. liğin verdiği avantajla biraz zorlansada alır. Savaş öyle günlerce sürmez. Yarım saat 1 saat falan en fazla oda.

yha belki pek mantikli gelmiycek okadar olay oldu bunami takildiniz diyceksiniz ama akauninin elbiseleri niye yanmiyor arkadaş okadar magma oluyor adam elbise hala normal ne la bu :)

yha belki pek mantikli gelmiycek okadar olay oldu bunami takildiniz diyceksiniz ama akauninin elbiseleri niye yanmiyor arkadaş okadar magma oluyor adam elbise hala normal ne la bu :)
Aokijinin elbiseler neden donup kırılmıyor. Luffy'nin kıyafetleri nasıl uzuyor. Bunun derinlerine inersek neler neler çıkar daha.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık