Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Bence kötü bir bölümdü. Yahu sen denizle içli dışlı bir şekilde büyümüşsün. Denizcilik tecrüben vs var. O adamın gemilerinin dibine gelmesine nasıl izin verirsin? Gerçi bunun tecrübeyle de alakası yok. Adam devasa bir filoyla kadının dibine kadar geliyor ve bir allahın kulu kadına haber vermiyor. Böyle bir şey olabilir mi ya?

Sansa olayı da ayrı bir saçmalık. Kadın yirmi dakika gidemezsin diye dil döktü. John kuzeyi kendisine emanet ettiğini söyleyince saniyesinde sustu. Kuzeyli lordlar bir anda itirazı kesti falan. :(

Dany'nin aylarca yanında gezdirdiği adamı yeni sorgulamaya kalkması, oldukça hızlı olan ve kemikten ibaret olmayan ejderhaların büyük ve ağır bir silahla öldürülebileceğinin düşünülmesi, Sam'ın hiçbir tecrübesi olmamasına rağmen kitaba bakarak ameliyat yapmaya kalkması falan da kötüydü. Hayır herkes de beğenmiş bölümü. Bende bir sorun var sanırım. :(
Şunları yazmaya gelmiştim hepsi yazılmış thx. Bölümler kötü ama eğleniyorum ben :(
O değil de Ellaria Sand dizinin gelmiş geçmiş en çekici kadını bence :/

Kralın şehrini yarım günde alabilecekken hedefi başka yöne çeviriyor ve neredeyse tüm deniz güçlerini, en sağlam müttefiklerini kaybediyorlar.

Eğer tahmin edemediyse zaten aptal yok tahmin etti de bu yöne Dany'i çevirdise hain :bilmem:
Mesele kral olmak degilki kral kalabilmek gücün varsa yak yık krallığı ele geçir bak bakim ne kadar tahtta kalabileceksin

Mesele kral olmak degilki kral kalabilmek gücün varsa yak yık krallığı ele geçir bak bakim ne kadar tahtta kalabileceksin
Üç ejderle, 100 bin dotrakla kral şehrini alan kişiye kim seni tanımıyorum diyebilir var mı öyle dünya ? O odadaki en görmüş geçirmiş kadın bile bunu söyledi. İşin özeti yaptıkları plan tam bir saçmalıktı.

Niye Targeryanlar yıllarca hüküm sürmüş, halk ve iyi kral falan hikaye. Soylular olmadan kral olamazsın. Onlarda halkı sömürür her zaman. Tahtı ele geçir yandaşlar kendiliğinden gelir.

Üç ejderle, 100 bin dotrakla kral şehrini alan kişiye kim seni tanımıyorum diyebilir var mı öyle dünya ? O odadaki en görmüş geçirmiş kadın bile bunu söyledi. İşin özeti yaptıkları plan tam bir saçmalıktı.
Zamanında babası ortalığı mahvetmiş bir kişi zalim diktatör gibi birşey.Kızına da o gözle bakarlar gönül kazanamadığı sürece tepki çeker indirmeye çalışırlar sürekli .Tamam ordu olarak sağlam khalessi zaten babası gibi olsa yakar yıkar tahta otururdu sonuda babası gibi olurdu kim zalim bir kral isterki

Niye Targeryanlar yıllarca hüküm sürmüş, halk ve iyi kral falan hikaye. Soylular olmadan kral olamazsın. Onlarda halkı sömürür her zaman. Tahtı ele geçir yandaşlar kendiliğinden gelir.
:Dbenim anlatmak istediğim kralım her istediğimi yaparım kimse bana hesap soramaz dersen en yakının indirir ilk olarak seni

Zamanında babası ortalığı mahvetmiş bir kişi zalim diktatör gibi birşey.Kızına da o gözle bakarlar gönül kazanamadığı sürece tepki çeker indirmeye çalışırlar sürekli .Tamam ordu olarak sağlam khalessi zaten babası gibi olsa yakar yıkar tahta otururdu sonuda babası gibi olurdu kim zalim bir kral isterki
Savunmaya çalışmanı taktir ediyorum ama şöyle bi durum var. Martell hanesi zaten Dany ile beraber, Tyrell hanesi keza öyle, yanlarına Starkları koyunca zaten Arrynler ve Tullyler de geliyor. Freyler yok oldu. Eee geriye ne kaldı, bişey kalmadı.

Hani o işin bi mantığı yok. Olsaydı keşke :bilmem:

Savunmaya çalışmanı taktir ediyorum ama şöyle bi durum var. Martell hanesi zaten Dany ile beraber, Tyrell hanesi keza öyle, yanlarına Starkları koyunca zaten Arrynler ve Tullyler de geliyor. Freyler yok oldu. Eee geriye ne kaldı, bişey kalmadı.

Hani o işin bi mantığı yok. Olsaydı keşke :bilmem:
Sen hemen final görmek istiyorsun bende diyorumki senin dediğin gibi final olursa 1 sene sonra tekrar bölüm başa sarar

:Dbenim anlatmak istediğim kralım her istediğimi yaparım kimse bana hesap soramaz dersen en yakının indirir ilk olarak seni
İyi kralın sonu da Riku gibi olur. Kime yaptığına bağlı şimdi, alt tabakayı ez bir şey olmaz, ama soylular sıkıntı. Joffrey iyi kraldı, abartmadan yaparsan bir şey olmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık