Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Bence kötü bir bölümdü. Yahu sen denizle içli dışlı bir şekilde büyümüşsün. Denizcilik tecrüben vs var. O adamın gemilerinin dibine gelmesine nasıl izin verirsin? Gerçi bunun tecrübeyle de alakası yok. Adam devasa bir filoyla kadının dibine kadar geliyor ve bir allahın kulu kadına haber vermiyor. Böyle bir şey olabilir mi ya?

Sansa olayı da ayrı bir saçmalık. Kadın yirmi dakika gidemezsin diye dil döktü. John kuzeyi kendisine emanet ettiğini söyleyince saniyesinde sustu. Kuzeyli lordlar bir anda itirazı kesti falan. :(

Dany'nin aylarca yanında gezdirdiği adamı yeni sorgulamaya kalkması, oldukça hızlı olan ve kemikten ibaret olmayan ejderhaların büyük ve ağır bir silahla öldürülebileceğinin düşünülmesi, Sam'ın hiçbir tecrübesi olmamasına rağmen kitaba bakarak ameliyat yapmaya kalkması falan da kötüydü. Hayır herkes de beğenmiş bölümü. Bende bir sorun var sanırım. :(
İlk bölüm hiçbir şey olmayınca güzel geldi :(

Kitapta taşlaşma sadece deride bitmiyor, derin taşlaşırken his kaybı da oluyor. Yani cüzzam benzeri bir hastalık değil de yanık gibi ele alınması hoşuma gitmedi.
Hem Jon Conningten taşlaşmadan önce Aegon'u tahta oturtmaya çalışıyor, hayatının geri kalan kısmında hayatını adadığı amacını tamamlamsı gerekiyor. Peki ya Mormont? Bir ihtimal Daenerys'e çakarım diye yaşıyor.
+bin
Sırf adam ünlü bir oyuncu çıkarmayalım mantığı ile devam edio dizi.
Bence kötü bir bölümdü. Yahu sen denizle içli dışlı bir şekilde büyümüşsün. Denizcilik tecrüben vs var. O adamın gemilerinin dibine gelmesine nasıl izin verirsin? Gerçi bunun tecrübeyle de alakası yok. Adam devasa bir filoyla kadının dibine kadar geliyor ve bir allahın kulu kadına haber vermiyor. Böyle bir şey olabilir mi ya?

Sansa olayı da ayrı bir saçmalık. Kadın yirmi dakika gidemezsin diye dil döktü. John kuzeyi kendisine emanet ettiğini söyleyince saniyesinde sustu. Kuzeyli lordlar bir anda itirazı kesti falan. :(

Dany'nin aylarca yanında gezdirdiği adamı yeni sorgulamaya kalkması, oldukça hızlı olan ve kemikten ibaret olmayan ejderhaların büyük ve ağır bir silahla öldürülebileceğinin düşünülmesi, Sam'ın hiçbir tecrübesi olmamasına rağmen kitaba bakarak ameliyat yapmaya kalkması falan da kötüydü. Hayır herkes de beğenmiş bölümü. Bende bir sorun var sanırım. :(
Adamın filo bin gemiden oluşuyo_O donanmayı Aegon bile görür.Dizide saçmalaşmalar başlamış.Martin reyiz yapmayınca normal böyle olması.

Beyler atladiginiz bi nokta var. Denizde sis var sanirsam birde gece vakti. Euronun gemisi bunlara carpana kadar görünmüyor bile. Ateş toplarının nereden geldiği bile muallakta.

Sansa olayında ise kral son sözü söyledi ve kafasına koydu. Sansa o saattrn sonra diyecek bir şey bulamadı.

Dany konusunda ise haklısınız, muhakemeyi çok geç yaptı.

Puhaha Euroun nun gemi uçuyor sandım bir ara ben ya :D o nasıl bir katliamdı öyle ya hele Theon un kaçısı efsane ama bu Khaleesi de vall yeter artık tirpleri yok gelecek önümde eğilecek falan kadını zaten sevmiyorum. İyice tiksindim. Valla Cercie yi bundan daha fazla seviyorum. Haftaya fena ha bu arada biri de kalkıp şu serçe parmağı öldürmüyor arkadaş. Sansayla ikisi ölse keşke.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık