Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Tyrion, Davos, Varys ve son olarak Olenna...Reisler bu bölümde oldukça fazla yer aldığından eski bölümlere özlem biraz dindi.

Abi şu Euron'un yanında bir de Victrion olacaktı, o zaman gör Demir adalı vahşetini. Bu herifi gördükçe hatırlayıp kahroluyorum. :(

Şu Valyria dilinde dişi ve erkek olmaması dizinin uydurması değil, ilk kiaplarda bahsi geçen bir şey. Aemon sırf bu yüzden Dany olabilir diyor ve umutla ona gidiyor.

Nymeria sahnesinde yine önden tahmini kolaylık vardı. Keşke peşine takılsaydı ya, kuzeye tarzıyla girerdi Aryacığım.

Brandon'ı bu kadar az göstermeleri beni kahrediyor. 50 dakikalık ve her olayın hızlı geliştiği bölümde hadımın sevişmesi yerine biraz Brandon görseydik. :(:(:(
Victorion'a sidekickliği mi layık görüyorsun?:/

Kitapta taşlaşma sadece deride bitmiyor, derin taşlaşırken his kaybı da oluyor. Yani cüzzam benzeri bir hastalık değil de yanık gibi ele alınması hoşuma gitmedi.
Hem Jon Conningten taşlaşmadan önce Aegon'u tahta oturtmaya çalışıyor, hayatının geri kalan kısmında hayatını adadığı amacını tamamlamsı gerekiyor. Peki ya Mormont? Bir ihtimal Daenerys'e çakarım diye yaşıyor.

Bence kötü bir bölümdü. Yahu sen denizle içli dışlı bir şekilde büyümüşsün. Denizcilik tecrüben vs var. O adamın gemilerinin dibine gelmesine nasıl izin verirsin? Gerçi bunun tecrübeyle de alakası yok. Adam devasa bir filoyla kadının dibine kadar geliyor ve bir allahın kulu kadına haber vermiyor. Böyle bir şey olabilir mi ya?

Sansa olayı da ayrı bir saçmalık. Kadın yirmi dakika gidemezsin diye dil döktü. John kuzeyi kendisine emanet ettiğini söyleyince saniyesinde sustu. Kuzeyli lordlar bir anda itirazı kesti falan. :(

Dany'nin aylarca yanında gezdirdiği adamı yeni sorgulamaya kalkması, oldukça hızlı olan ve kemikten ibaret olmayan ejderhaların büyük ve ağır bir silahla öldürülebileceğinin düşünülmesi, Sam'ın hiçbir tecrübesi olmamasına rağmen kitaba bakarak ameliyat yapmaya kalkması falan da kötüydü. Hayır herkes de beğenmiş bölümü. Bende bir sorun var sanırım. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık