Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60

Yayınlayan Kanal: HBO
Sezon Sayısı: 8
Türü: Aksiyon, Macera, Dram, Fantezi
Durumu: Tamamlandı
Baş Roller: Emilia Clarke, Peter Dinklage, Kit Harington

Yazların on yıllar, kışların bir insan ömrü sürebildiği diyarda, dehşetli ve soğuk zamanlar yaklaşmaktadır. Kışyarı'nın kuzeyindeki buzul topraklarda, Yedi Krallığı koruyan Sur'un ötesinde tehditkar doğaüstü güçler toplanmaktadır. Savaşın tam ortasında, doğdukları topraklardan sert, boyun eğmez Starklar vardır. Acımasız soğuğun hüküm sürdüğü kuzeyden, uzak güneydeki sıcak zevk yurduna uzanan, leydiler, lordlar, savaşcılar, büyücüler ve katillerle dolu öykü, korkunç kehanetlerin işaret ettiği bir devirde başlamaktadır. Komplo, trajedi, ihanet, zafer ve dehşet dolu olayların ortasında Starklar'ın dostlarının ve düşmanlarının kaderi bıçak sırtındadır. Hedef, en ölümcül savaş olan taht oyununda muzaffer olmaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
4. Sezon ilk geniş fragman geldi. Türkçe alt yazı seçeneği vardır.

Oberyn reyiz geliyor oooley :oleyo2:

[YOUTUBE]ErwPde0D7qE[/YOUTUBE]

Bu başlıkta kitaptan konuşabiliyor muyuz yoksa sadece dizi mi?

Bu sezon sıkıcı olacak gibi geçen sezon baya bir şey oldu [ çok açıklayıcı konuştum :D ]
Bakalım 4. sezon finali nasıl olacak :agla:

yüzüklerin efendsini izleyip yüzüklerin efendisini anladığını sanan insanlar varya işte bu seri de aynen öyle sırf 30 bölümlük dizi izlediler diye bu seriyi anladığını sanan onlarca insan var dizide gördüklerininz buz dağının sadece görünen kısmı kitabı okumayan bu dediklerimi anlayamaz

Tek bir tavsiyem var Kitaplarını okuyun

hani insana kitap okumayı sevdiren kitaplar vardır ya bu da oyle birşey 2 hafta durmadan kitapları okudum süper bir iki haftaydı peşpeşe 200 bölüm yeni one piece mangası okumak kadar zevkliydi

Ne kadar doğru bilmiyorum ama yazar diziye yetişemeyecek miş.Yani dizi bitmeden son kitap daha önce cıkmaz diyorlar.Bu yüzden yazar bitiş senaryosunu hbo ya vermiş.Dizi kitaptan önce bitecek yani.Ha ne kadar doğru çok araştırmadım okuduğum ve duyduklarım bu yönde :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık