Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
şöle alalım sizi, 4.sezon 1.bölüm pazar günü amerikada, pazartesi sabahı torrent link çoktan düşmüş oluyor altyazsız izlemek isteyen indirebilir altyazı öğlene doğru çıkıyor.

Sonunda beklenen an geldi :D

ben sevemedim diziyi.asla da sevemicem. izlemiyorum bile. çok boş kaldığımda izliyorum. bir filme ya da diziye uyarlanmayacak kitaplardan birisiydi bence bu. çünkü asıl önemli kısmı POV'larda geçiyor.anlatıcının kafasının içinde bence. diziye olan nefretim anlatılamaz.

hele de dany salağını o kadar iyi ve akıllı gibi gösteriyorlar ya ... :mad:

ayrıca oyuncu seçimleri de berbat :mad:
Teşekkürler Demir yorumun için. Kitapları neden okumadığı gösterdin bana. Seri bittiği zaman kitapları okuyayım diyordum ama alıp bitireyim artık gözüyle bakıyordum bir süredir yeni sezon bekleme sıkıntısından ötürü ama yorumunu okuyunca dizi'den bende nefret etmek istemediğim için almıcam bu dizi bitinceye kadar kitapları düşüncem daha baskın geldi :D. Harry Potter filmlerinde ki gibi küfür etmek istemiyorum kitapları önceden okuyup da, eee burda ne oldu burasını niye eklememişler diye çıldırıyordum

Ah ah 4.kitaplar sırf Dorne'dan ötürü en sevdiğim kitaplardır.
Dorne'u nasıl yansıtacaklar bakalım. Dorne var mı 4.sezonda?
Ona göre izlerim :)
All Hail Dorne!!
O kitabı kurtaran tek faktör Dorne faktörü zaten. O da olmasa okunmaz, tam çöp.
Bu sezon olmayacak Dorne büyük ihtimalle. 3. kitabı bitirip 4'e ucundan giriş yapacaklar. 5 ve 6. sezon ise tam düşündüğüm gibi 4. ve 5. kitapları birleştirerek yapacaklar. Ama sezon sonu şöyle ucundan bi gösterebilirler de Dorne'u, hiç belli olmaz. Kum yılanlarını görmek için sabırsızlanıyorum zaten. İnşallah karakter atlamazlar. :/

O kitabı kurtaran tek faktör Dorne faktörü zaten. O da olmasa okunmaz, tam çöp.
Bu sezon olmayacak Dorne büyük ihtimalle. 3. kitabı bitirip 4'e ucundan giriş yapacaklar. 5 ve 6. sezon ise tam düşündüğüm gibi 4. ve 5. kitapları birleştirerek yapacaklar. Ama sezon sonu şöyle ucundan bi gösterebilirler de Dorne'u, hiç belli olmaz. Kum yılanlarını görmek için sabırsızlanıyorum zaten. İnşallah karakter atlamazlar. :/
Ah o kum yılanları. Bakalım tasvire uygun yapabilecekler mi :utan:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık