Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Gücü Kısılan Meyveler

Wapolun meyvesini Franky yada Usopp gibi birisi yemiş olsa çok güzel kareler görürdük kesin. Gücü kısılan denir mi bilemedim ama kesinlikle potansiyeli harcandı bence.

Fujitora, Kid ve Kizaru

Gerçek anlamda bir ışık hızı yok malesef Kizaru'da, Fujitoranin da gezegen carpistiracak gücü var. Kid'in de JJBA Part 5'den Risotto gibi gücü kullanıyor olsa çok farklı bir seviye görüyor olabilirdik hurdacilik yerine

• Like
Tepkiler: KFC
Potansiyel var da kullanamıyor ki o kadar.. Ace'in en fazla sarı alev kullanabildiğini gördük, Sakazuki gücünü maxta kullanıyorsa 1400 > 1100 herhalükarda. Ki o saldırı günlerdir deniz taşına bağlı birine arkadan gelen bir saldırı
Yok. O öyle olmuyor seride. Hiyerarşik ilişki kullanana bağlı olmuyor. Elektrik/lastik ilişkisi de bunu gösteriyor zaten. Enel elektriği ne ldr etkili kullanırsa kullansın. Hiyerarşik ilişkiden dolayı kaybetti lastiğe.

Wapolun meyvesini Franky yada Usopp gibi birisi yemiş olsa çok güzel kareler görürdük kesin. Gücü kısılan denir mi bilemedim ama kesinlikle potansiyeli harcandı bence.
Katılıyorum. Karakterleri yiyip gücünü mixlemek abartılı bir yetenek. Luffy ve Zoroyu yiyor falan Usopp ya da Franky sonra Snakeman hızında bir Kılıç ustası ileri seviye gözlem ve ileri silahlanmaya sahip enma kullanıcısı Slash atıyor ileri s ile Abooovvv

Katılıyorum. Karakterleri yiyip gücünü mixlemek abartılı bir yetenek. Luffy ve Zoroyu yiyor falan Usopp ya da Franky sonra Snakeman hızında bir Kılıç ustası ileri seviye gözlem ve ileri silahlanmaya sahip enma kullanıcısı Slash atıyor ileri s ile Abooovvv
Aynen öyle abidik gubidik ilginç şeyler çıkardı ki o meyveden varya :D Hele Oda gibi tuhaf karakter çizmeyi seven birisi için tam bir hazineydi.

Yakılan şeye falan bağlı o aslında. Normalde magmanın sıcaklığı 700 ile 1400 derece arasıdır, Saf kırmızı ateş (Ace'in normal kullandığı) 600-800 arasıdır. turuncu-sarı ateş (ace'in özel saldırı olarak kullandığı, büyük ihtimalle de maximum noktası) 1100 civarı derecedir. Meyvesinde daha çok ustalaşsaydı beyaz aleve (1300-1500) ardından maviye (1500+) dönebilirdi ama bu haliyle normal gibi geldi bana. Sabo meyvesinde ustalaşırsa daha iyi görürüz ateş meyvesinin hikmetini
Dostum mesleğin nedir bilmiyorum (mühendisim), ama meyvenin adı mera mera, ateşi ateşle yakamazsın. doğalgaz alevi, hidrojan ya da asetilen alevi diye ayıramazsın ki sonuçta alev magmayı bile eritecek seviyeye çıkar, bu sebeple gücü kısılmış.

Yok. O öyle olmuyor seride. Hiyerarşik ilişki kullanana bağlı olmuyor. Elektrik/lastik ilişkisi de bunu gösteriyor zaten. Enel elektriği ne ldr etkili kullanırsa kullansın. Hiyerarşik ilişkiden dolayı kaybetti lastiğe.
Dostum mesleğin nedir bilmiyorum (mühendisim), ama meyvenin adı mera mera, ateşi ateşle yakamazsın. doğalgaz alevi, hidrojan ya da asetilen alevi diye ayıramazsın ki sonuçta alev magmayı bile eritecek seviyeye çıkar, bu sebeple gücü kısılmış.
Anladım

Kaido'nun meyvesinin yanında her meyvenin gücü kısılmıştır. Güya Zoan yedi. Hayır kabul ejder olduğu için ateş atsın da, şimşektir, rüzgar bıçaklarıdır, cisimleri uçurabilmedir... kim bilir neler göreceğiz daha?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık