Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Güç, Vs Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nerde bir gösterirsen ? Benim bildiğim yakalamaya çalışıyordu Dof'u.:)
Dofun ilk meyve uyandırdığı binaları ipliğe çevirdiği sahnede Luffy fellik fellik kaçıyor Dofun saldırılarından. Hem de 20 dk boyunca. Uçarak kaçıyor hem de. Tablette olduğum için caps atamıyorum ararsanız bulursunuz dediğim sahneyi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dofun ilk meyve uyandırdığı binaları ipliğe çevirdiği sahnede Luffy fellik fellik kaçıyor Dofun saldırılarından. Hem de 20 dk boyunca. Uçarak kaçıyor hem de. Tablette olduğum için caps atamıyorum ararsanız bulursunuz dediğim sahneyi.

Şu sahnede Dof'un arkadan gelen saldırısı gösteriliyor.

Şu sahnede gelen bir teli atlatıyor.

Şurda da yine diğer bir atağını atlatıyor. Hani bunları yese miydi ? Dof karşılık veremiyor diye Luffy'de vermesin mi ?

Sonrasında da bütün saldırılarını bir anda delip Leo çakıyor.

Bunları mı kastediyordun ? Ve 20 dakka olarak değerlendirmişsin ?

@Reiper
Arkadaşlar Dofy'e bağlı güç analizi yaparken handikabını göz ardı ettiklerinden böyle oluyor. Yoksa Law ile Lufy aşağı yukarı denkler. Hadi Lufy önde olsun. Kim Law ile vs atıp sonra o ayarda başka biriyle karşılaşabilir ve 0 sıkıntı ile karşılaştı diyebilir. Sağlam Dofy Law'ı ciddiye bile almadan dövüşüyor, hatta öldürmemek için uğraşıyor. Bu yüzden yüzüne mes bile yedi.

Her şey açıkça gözümüze sokuldu. Adam Aokiji ile karşılıklı atar yaptılar. 1 sn tereddüt etmedi karşısında, Bakın dedi Oda Dofy amiral ayarı ve Lufy bu saatten sonra böyle adamlarla uğraşacak. Ama yetmedi Dofy'nin gücünü Fuji'ye atar yaptırarak ve kendi ağzıyla Fuji'yi indireceğini söyleyerek tekrar vurguladı.

Ya süper novalar hiç bir işe yaramayacak, sadece bizim tayfa über olacak. Böyle bir şey olmayacağına göre açıkça sağlam Dofy karşısında Lufy'nin şansı yok demeye getirdi ve arc bossunun en mantıklı şekilde yenilmesini sağladı.

Sen dof karşılık veremedi diyordun bi ara, 20 dk olayını da yalanlıyordun. :S
Veremedi zaten ? 20 dakka olayının kesin olmadığından bahsediyorum. Zira kafesin kapanması hızlandırılıyor ? Ne kadar hızlandırıldığı belli değil. Şu an herkes tahmini konuşuyor zaten. Bu arada adam yumruk atıyor kovalıyor. Dof dediğimiz adam uzaklara göçüyor. O sırada uzun menzil saldırı yapabilecek tarzda bir yeteneği var. Ama bunların hiçbiri fayde etmiyor. Luffy atağını delip Leo Bazuka yapıştırıyor.

gyjbsch

Yahu Dof en güçlü atağını vurdu ve indiremedi Luffy'i. Hem de en güçsüz anında vurdu ? G4'de iken ise ne saldırısı kar ediyor. Ne de saldırıları Luffy'e ulaşıyor. Hani siz Dof'un tekniklerinin Luffy'i indirmeye yeteceğini söyleyebilir misinz ? Kapanıştada ikisinin de en güçlü teknikleri çarpışıyor ?

Sonuç: Luffy'nin atağı Dof'un kini delip üstüne de Dof'u indirmesine yetiyor. Hatta yerin bir kaç metre derinliklerine gömüyor adamı.

Veremedi zaten ? 20 dakka olayının kesin olmadığından bahsediyorum. Zira kafesin kapanması hızlandırılıyor ? Ne kadar hızlandırıldığı belli değil. Şu an herkes tahmini konuşuyor zaten. Bu arada adam yumruk atıyor kovalıyor. Dof dediğimiz adam uzaklara göçüyor. O sırada uzun menzil saldırı yapabilecek tarzda bir yeteneği var. Ama bunların hiçbiri fayde etmiyor. Luffy atağını delip Leo Bazuka yapıştırıyor.
20 dk sonra diye yazıyor mangada, karşılık veremese çoktan ölürdü.

20 dk sonra yazıyor mangada. Kesin olmayan şey ne? Dof meyveyi uyandırdıktan sonra Luffy 20 dkka kaçıyor işte. Demek ki Dof karşılik vermis.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık