Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Tartışma] Güç, Vs Tartışma

'Teori, İnceleme, Tartışma' forumunda Acacia tarafından 21 Tem 2015 tarihinde açılan konu

1. Acacia Li Xin Site Yetkilisi

Acacia (Li Xin)
    Mesaj Sayısı 2,296
    Üyelik Tarihi11 Ara 2008
    Bu konuda karakterler arasında güç kıyası ve vs tartışması yapabilirsiniz.

Son düzenleme: 23 Tem 2015
  2. brkyhelios Akainu

brkyhelios (Akainu)
    Mesaj Sayısı 119
    Üyelik Tarihi23 Haz 2015
    law'ın luffyden azıcık daha iyi olduğuna inanıyorum
    aynı lafı bin kere söylemekten bıktım birisi kendinden güçsüz birinin emri altına girmez!

bi ara fujitora tayfaya gelsin aokiji tayfaya gelsin diyenler vardı

tayfaya gelebilecek adamlar belli ceasar clown,bartolomeo,bellamy

3. Riful Nishi no Rifuru

Riful (Nishi no Rifuru)
    Mesaj Sayısı 3,405
    Üyelik Tarihi22 Nis 2015

Law Doffy karşısında birebir temiz bir dövüşte yenildi.O köprüde ikisi de handikapsız güzel bir şekilde dövüştü.Law ile Doffy arası bariz güç farkı varken Law için Doffy'nin dış etkenler karışmış olsa da yenemediği,çizemediği Luffy'den biraz da olsun güçlü denemez.Aralarında güç açısından önemli bir fark var.

4. brkyhelios Akainu

brkyhelios (Akainu)
    Mesaj Sayısı 119
    Üyelik Tarihi23 Haz 2015
    benim fikrim budur ayrıca doflamingo luffyi birebir dövüşte yenerdi kesinlikle bazı handikaplar oldu.
    vergoya yaptığı efsane saldırıyı luffye yapsa luffy muffy kalmaz ortada

5. Marshall D. Teach Bow to your king!

Marshall D. Teach (Bow to your king!)
    Mesaj Sayısı 496
    Üyelik Tarihi29 Tem 2010
    Law Luffy'den fiziksel güç olarak geride olabilir ama onun dışında herşeyde daha üstün

6. Riful Nishi no Rifuru

Riful (Nishi no Rifuru)
    Mesaj Sayısı 3,405
    Üyelik Tarihi22 Nis 2015
    Doffy konusunda hemfikiriz.Doffy birebirde ikisini de alırdı.Ama bende Luffy vs Doffy ve Law vs Doffy dövüşlerinde Luffy'nin Doffy'e Law'dan daha bir yakın bir güçte olduğu izlenimi oluştu.Yine de senin düşünceni anlarım.O Vergo saldırısı sıkıntı.Ama Luffy o saldırıyı yer mi bilemem.Toplam güçte(hız,dayanıklılık,hakiler......) atıyorum Luffy 10'sa Law 9 benim gözümde.

7. Gutts Trafalgar D. Water Law

Gutts (Trafalgar D. Water Law)
    Mesaj Sayısı 1,842
    Üyelik Tarihi23 Ağu 2014

Yahu reyiz yapma Allah aşkına Vergo ile Luffy'i Dof'u bir mi tutuyorsun? Kaldıki Vergo ile Law arasındaki dövüş handikapsız değildi. Vergo kes hadi kes kesemezkiii kesemezkiii dedi Law ise kesti eğer öyle artizlik yapmasaydı o dövüş uzardı. Law Dof ile dövüştüğü zaman Luffy'nin verdiği hasarın 5'de birini verebildi mi? No

Genel tartışma da bu işlevi görmüyor mu zaten?

Moderatör tarafından düzenlendi: 23 Tem 2015
  8. Acacia Li Xin Site Yetkilisi

Acacia (Li Xin)
    Mesaj Sayısı 2,296
    Üyelik Tarihi11 Ara 2008
    Daha spesifik bir başlık olsun istedim. Tartışmanın bir kısmını buraya taşımış olalım.

9. Daredewill (Üye)
    Mesaj Sayısı 14,831
    Üyelik Tarihi29 Nis 2015
    Güzel olmuş ama tayfaya kim gelecek sohbetinide tanısanız iyi olurdu. 20 sayfa Belamy, Barto gelsin gelmesin okuduk.
    Dofy handikapsız sırasıyla 3 Law 2 Lufy alır. Oda' nın içine sinmedi adama handikap verdi.

10. Acacia Li Xin Site Yetkilisi

Acacia (Li Xin)
    Mesaj Sayısı 2,296
    Üyelik Tarihi11 Ara 2008
    Luffy'de beyin olarak sıkıntı olabilir ama vs esnasında farklılaşıyor. Çok zekice teknikler ve güç gösterisinde bulunabiliyor. Ayrıca Luffy hakinin 3 çeşidinde de Law'dan üstün biri.
    Law, Vergo'ya yaptığını Dof'a yapamadı. Çünkü kalibresi yetmedi. Dof'ta Luffy'nin G4 moduna birşey yapamadı, haki olarak Luffy ezdi geçti. Law, Luffy'nin bu haline birşey yapamaz zannımca. Bir de Vergo, Law'a direkt savunmasız bir şekilde yürüdü. Aynısını Luffy'nin yapacağını sanmam, kaldı ki K. hakisi ile gelen saldırıyı görecektir. Tepkisi de ona göre olacaktır, yada hızı ile karşılayacaktır. Buna örnek olarak; Doflamıngo, Kyros'un kafasını keecekken Luffy'nin yaptığı hamleyi görmeniz kafi.

O başlık zaten var: Tayfaya Katılacak Kişi. Ancak son bölümde bir kaç sahne tayfaya gelme muhabetini de ilgilendirdiği için bölüm yorumunda kısıtlama yapmak doğru olmazdı.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık