Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Borsalino

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    74

- Denizci Amiralidir.

- Paramecia türü Yerçekimi meyvesini yemiştir. Yerçekimini kontrol edebilir. En güçlü Paramecia meyvelerinden biridir.

- Kördür. Ancak Gözlem hakisini ustaca kullanabilir. Ayrıca Silahlanma Hakisinide kullanabilir.

- Denizci Amiralidir. Epey mazisi olan bir Amiraldir. Tıpkı Akainu gibi köklü Amirallerdendir.

- Logia türü Pika Pika No Mi meyvesini yemiştir. Işığa dönüşebilir Işığı kullanarak meyve tabanlı savaşır.

- Silahlanma ve Gözlem hakisi kullanabilir.

Savaş kimseye avantaj sağlamayacak bir alanda yapılacaktır.

Yakın güçtedirler muhtemelen. Fujitora reisin her zaman yanında olduğum için oyum ona gidiyor.

Son savaşta birbirlerinin rakibi olucaklarını düşünüyorum ben.Zaten yetenekleri birbirleri için çok uyumlu.

İki tarafında eşit derece şansı var.

Borsalino acımaz . Fujitora ‘nın nefesi yetmez . Borsalino makine gibi adam pat pat.

Hadi trollük yapmadan değerlendirelim.

Kizaru'nun avantajları logia meyvesi ve meyve sayesinde elde ettiği hız. Eksik yönü ise ciddiyetsiz tavrı, bu tavır onu Op serisinde çok kötü etkilemiyor. Kizaru'da gözlem hakisi var mı bilmiyoruz, tanıtımda eklenmiş ama ben mi bilmiyorum?

Fujitora avantajı ise üst düzey k. hakisi, kılıç ustalığı da diyebiliriz. Çünkü Kizaru ışın kılıcı yapıp yakın dövüşe giriyor. Bu sayede Fujitora'nın şansı artacaktır. Eksi tarafı ise logia olmayan meyvesi ve kör olması. Kör olması sayesinde diğer duyuları gelişmiş olabilir ama sürekli haki harcamak zorunda. Amiraller dayanıklılıkları ile ön plana çıktı.

İkisi de amiral ve uzak saldırı yapacak havada kalacak meyvelere sahipler. Yalnız Kizaru'nun logia formuna basınç veya çevre manipülasyonu ne kadar etki eder tartışılır. Yani Fujitora molozları ya da binaları kaldırıp Kizaru'nun üstüne atarak bir şey elde edemez. Kizaru bunun aksine uzaktan sürekli lazer saldırısı yapabilir. İkisi arasında mücadele uzadıkça avantajlı taraf Kizaru olur.

Hadi trollük yapmadan değerlendirelim.

Kizaru'nun avantajları logia meyvesi ve meyve sayesinde elde ettiği hız. Eksik yönü ise ciddiyetsiz tavrı, bu tavır onu Op serisinde çok kötü etkilemiyor. Kizaru'da gözlem hakisi var mı bilmiyoruz, tanıtımda eklenmiş ama ben mi bilmiyorum?

Fujitora avantajı ise üst düzey k. hakisi, kılıç ustalığı da diyebiliriz. Çünkü Kizaru ışın kılıcı yapıp yakın dövüşe giriyor. Bu sayede Fujitora'nın şansı artacaktır. Eksi tarafı ise logia olmayan meyvesi ve kör olması. Kör olması sayesinde diğer duyuları gelişmiş olabilir ama sürekli haki harcamak zorunda. Amiraller dayanıklılıkları ile ön plana çıktı.

İkisi de amiral ve uzak saldırı yapacak havada kalacak meyvelere sahipler. Yalnız Kizaru'nun logia formuna basınç veya çevre manipülasyonu ne kadar etki eder tartışılır. Yani Fujitora molozları ya da binaları kaldırıp Kizaru'nun üstüne atarak bir şey elde edemez. Kizaru bunun aksine uzaktan sürekli lazer saldırısı yapabilir. İkisi arasında mücadele uzadıkça avantajlı taraf Kizaru olur.
Gözlem hakisi var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık