Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Issho vs. Donquixote Ailesi

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    121
Amiraller > Yonkoular
Amireller tam ișlenince onlaru da göreceğiz :fool:. Doffy punk hazardda aokijiye rağmen smokeri öldürmeye yeltendi, dressrosada fujiyi göz göre göre tehdit etti ama kaido lafı geçince tedirgin oluyordu. İște buradan güç dengesi çıkaranların hepsi cortlamıș oldu. Kaido denen adam oden korkusundan, kinemondan kılıc darbesi yedi, aynı kinemonu doffynin bölgesi olan punk hazardda rezil bir șekilde gördük. Yani diyeceğim o ki hikayenin gidișatına göre șerbet veriyor e.oda efendi. Yarın bir gün bizimkiler amirallerle karșılașınca, hepsini bir amiral ayarında bile gösterebilir. Doffyden nerdeyse tek yiyen sanji șimdi bir tane suit aldı diye yonkou sağ koluna kafa tutar olmuș :D yani kesin șu șunu yener gibi birșey demek bu saatten sonra çok saçma bence. Hele doffy gibi yüksek tier gösterilen bir karakter, tekrar gösterildiginde G4' karșı caresiz kalmaz. Aynı croconun MF de olduğundan daha yüksek bir yerde göstermesi gibi doffy de daha güçlü bir sekilde gösterilir. Doffynin G4'e bu kadar caresiz kalmasının tek açıklaması luffynin gelisimini gostermekti. Bunu e.oda hep yapiyor. Mesela ilk g2 düzenini kazandigindaki dövüșüde çok yüksek bir seviyeden gösterildi sonrası zaten belli.

Doflamingo'nun tayfası kaç saniye direnebilir?

Fuji yorulmaz bile onları yenerken. Doflamingo sağ kol bile değil ki Fuji bir amiral olarak sağ koldan da güçlüdür.

Fujitora öldüm bittim ben demrye kalmadan orta-yüksek bir yerde alır.

Doffy, bunu tel kafesine kapatsa çıkamaz bile Fujitora. Kesemez o sicimleri. Doffy ve ailesinin kazanma şansı var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık