Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Şonenler

Forumun Favori Shounen Serisi?

• Hokuto no Ken

Kullanılan: 2 1.2%
  • Dragon Ball

Kullanılan: 26 15.5%
  • Jojo's Bizarre Adventure

Kullanılan: 17 10.1%
  • One Piece

Kullanılan: 131 78.0%
  • Hunter x Hunter

Kullanılan: 91 54.2%
  • Naruto

Kullanılan: 58 34.5%
  • Fullmetal Alchemist

Kullanılan: 57 33.9%
  • Bleach

Kullanılan: 29 17.3%
  • Gintama

Kullanılan: 28 16.7%
  • Katekyo Hitman Reborn!

Kullanılan: 3 1.8%
  • D.Gray-Man

Kullanılan: 6 3.6%
  • Fairy Tail

Kullanılan: 9 5.4%
  • Toriko

Kullanılan: 16 9.5%
  • Boku no Hero Academia

Kullanılan: 18 10.7%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 15 8.9%

• Kullanılan toplam oy
    168
15 tane şık ekleme imkanı var malesef yani bende isterdim herşey olsun ama diğer seçeneğine kalıyoruz burada, ki çok da oy almamış o yüzden sorun yok gibi, hem tr'de bilinenleri hemde pek popüler olmayan sağlam serileride eklemeye çalıştım, ve konuda yazdığım gibi dövüş temalı shounenler listesi bu. haliyle gto, slam dunk, death note gibi seriler dahil değil.
Ama Kenshin çok sevdiğim bi seri olmasına rağmen gözümden kaçmış katılıyorum, boku no, fairy tail, gibi bana göre çöp olan serilerin olduğu listede kenshin'in olmaması hoş olmamış :d ama tr'de bunlara daha çok ilgi var malesef :( 5 sayfada bi sen çıkıp kenshin demişin mesela. bu arada steel ball run'un olayını biraz daha açarmısın anlayamadım.
Doğrudur, Steel Ball Run ünlü olmayabilir lakin GTO ve Slam Dunk? 30'lu yaşlardaki abilerimiz biliyor bu serileri yahu :D Kateyko Hitman Reborn çöpü olacağına şunlardan biri çok şık bir şekilde doldururdu anketi. Hele ki Kenshin'i bilmeyen var mı ki?

Doğrudur, Steel Ball Run ünlü olmayabilir lakin GTO ve Slam Dunk? 30'lu yaşlardaki abilerimiz biliyor bu serileri yahu :D Kateyko Hitman Reborn çöpü olacağına şunlardan biri çok şık bir şekilde doldururdu anketi. Hele ki Kenshin'i bilmeyen var mı ki?
ama sen hem yazdığımı hemde konuyu okumamışsınki hocam :D dövüş temalı shounenler listesi bu, her ne kadar benimde sevdiğim seriler olsada işi yok gto ile slam dunk'un yani bu arada steel ball run zaten jojo part 7 değil mi? aynı isimde başka bi seri felanmı varda ben mi bilmiyorum onu anlayamadım bu arada kenshin konusunda katılıyorum, nasıl gözümden kaçmış şaşırdım

Gerçekten iyi olan/izlemeye değecek olan bir Naruto ve HxH var. Onlarda da Naruto'nun sonlarda bozması ve HxH'ın mükemmel mamgakası işleri bozmuyor değil.

Onun haricinde diğerlerine ayıracak zamanda bir Amerikan dizisi veya kaliteli olan başka dizileri izlemek daha mantıklı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık