Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Forumda En Çok Ezildiğini Düşündüğünüz Karakter Hangisi?

Adam etliye sütlüye karışmıyor.Doflamngo Zoro'dan güçsüz müydü?
Etliye sütlüye karışmıyor evet. Doflamingo muhtemelen Zoro dan güçlü evet.

Meyvesini yeni yediği belli ve muhtemelen meyvesizken amiralliğe layık görülmüş. Gözüktüğünde gücünü tam olarak yansıtacak bir şey yapmadı dediğin gibi karışmadı ancak karışmamasıyla gücüne değer biçmek doğru değil. Adam amiral nasıl ki Mihawk'ı yaptıklarına bakarak gücüne değer biçersek sağ kol bile diyemeyiz aynı şekilde Fuji'nin de rütbesini göz ardı edip etliye sütlüye karışmamasıyla değer biçmemek gerek.

@justahuman Bu arada Mihawk vs Kuzan konusunda da en çok oy Mihawk zorlanarak alıra çıkmış :)
http://www.korsanfan.com/konu/kizaru-vs-mihawk.6345/page-3

Bunda Kizaru önde. Kizaru %53

Bahsettiği Mahiwk vs Kuzan konusunda ise

http://www.korsanfan.com/konu/mihawk-vs-kuzan.5545/page-29#post-858152

Yaklaşık olarak Kuzan %48 Mihawk %42 beraberlik %10

Zorlanarak alır önemli değil yani totele bakmak gerek.

Ki önde olmasa da benim şahsi düşüncem bütün Amirallerin Mihawktan güçlü olduğu. Elbette araların muazzam bir fark yok sağ kolları bile çok zorlanarak alır amiraller Mihawk gözümde sağ koldan da güçlü.

Son düzenleme:
Sen belki biliyorsundur kum olayını. Luffy'nin su taktiği bana hep saçma gelmiştir. Su kuma değse ne olur ki? Gerçek hayatta bunun bir açıklaması var mı? Yoksa sadece Luffy yensin diye zorlanmış bir şey mi?
Çok eski bir post ama cevap vermek istedim.

Bu kum ve su olayı aslında çok eski. E. Oda sağolsun esinlenmeyi affetmemiş :D Spiderman, 1980'li yıllardaki bir çizgi romanında Sandman'in üstüne su döktükten sonra dövmeyi başarıyordu.

Ama fark şu; Luffy vurmayı başarıyor. Spiderman ise zaten vurabiliyordu fakat Sandman kum parçacıklarına bölünüp uçup kaçıyordu. Spiderman suyu dökünce Sandman hareket kabiliyetini kaybediyordu ve öyle yeniliyordu.

Çok eski bir post ama cevap vermek istedim.

Bu kum ve su olayı aslında çok eski. E. Oda sağolsun esinlenmeyi affetmemiş :D Spiderman, 1980'li yıllardaki bir çizgi romanında Sandman'in üstüne su döktükten sonra dövmeyi başarıyordu.

Ama fark şu; Luffy vurmayı başarıyor. Spiderman ise zaten vurabiliyordu fakat Sandman kum parçacıklarına bölünüp uçup kaçıyordu. Spiderman suyu dökünce Sandman hareket kabiliyetini kaybediyordu ve öyle yeniliyordu.
Bence asıl cevap bu olabilir. :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık