Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Forumda En Çok Ezildiğini Düşündüğünüz Karakter Hangisi?

Croco'nun meyvesi kuraklık meyvesi. Nemden, ıslaklıktan vb etkilenmesi normal. Sıcak ve soğuk birbirleriyle nasıl ilişkideyseler croco da suyla öyle.

Sen belki biliyorsundur kum olayını. Luffy'nin su taktiği bana hep saçma gelmiştir. Su kuma değse ne olur ki? Gerçek hayatta bunun bir açıklaması var mı? Yoksa sadece Luffy yensin diye zorlanmış bir şey mi?

Karşısında Mihawk var farkındasın demi?Dünyanın en iyi kılıç ustası falan hani.
Farkınayım tabi şu Zoro'nun hedefinden öte bir şeyini görmediğimiz adam. Bir de mevkisi var ki aynı mevkinin adamı bizim tayfanın ikinci adamı bile olamayacak muhtemelen. Zoro'nun olacağı sağ kol. Mihawk da gözümde sağ kol üstü amiral altıdır. Başkası böyle düşünmeyebilir herkesin kendi fikri ama sadece amiral vs Mihawk yapsan Mihawk alamaz ama Ama Fuji olunca eziliyor. Amiraller arasında çok fazla fark olmadığı Akainu vs Aokiji ile de gördük zaten.

Aokiji=Fujitora
Akainu=Ryokugyu diye düşünüyorum. Ki duruma göre tersi de olabilir.

Farkınayım tabi şu Zoro'nun hedefinden öte bir şeyini görmediğimiz adam. Bir de mevkisi var ki aynı mevkinin adamı bizim tayfanın ikinci adamı bile olamayacak muhtemelen. Zoro'nun olacağı sağ kol. Mihawk da gözümde sağ kol üstü amiral altıdır. Başkası böyle düşünmeyebilir herkesin kendi fikri ama sadece amiral vs Mihawk yapsan Mihawk alamaz ama Ama Fuji olunca eziliyor. Amiraller arasında çok fazla fark olmadığı Akainu vs Aokiji ile de gördük zaten.

Aokiji=Fujitora
Akainu=Ryokugyu diye düşünüyorum. Ki duruma göre tersi de olabilir.
Adam etliye sütlüye karışmıyor.Doflamngo Zoro'dan güçsüz müydü?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık