Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Forumda En Çok Ezildiğini Düşündüğünüz Karakter Hangisi?

Bir zamanlar Ace idi ama şimdi Fuji almış başını gidiyor bu başlıkta.Sanırım Dof'un rolünün bitmesini hazmedemeyenler beraberinde Fuji'yi de gömmeye çalışıyor.(Dof sevgim Fuji sevgimden fazladır ama Doff'u Doff yapan gücü değil kabullenelim lütfen.

Kesinlikle Law, Ace.

Ace öncesinde çok hırpalandığı için Akainu'ya karşı afalladı, bu görmezden geliniyor.

Law ise planlı hareket ettiği için Dof'a ezilmiş gibi davrandı, bu da görmezden geliniyor ne yazık ki.

Ezilmek değil de amirallerin küçümsendiğini düşünüyorum.''BM 2 amirali zorlar,yonkolar amiral dinlemez'' vs. çok uçuk geliyor.

Yonko'ların hakkının verilmedigini düşünüyorum bazı arkadaşlar amirallerle bir tutuyo ve evet Bm 2 amirali alır.

Amiraller olduğundan daha güçsüz diye bir yanılgı var. İnsanlar seriyi korsanların gözünden izlediği için öyle diye düşünüyorum. Sonuçta tayfanın karşısında %90 küsür oranla hep korsanlar çıktı. Marineford'da bir kere amirallere kafa tutulduğunu gördük. Yani o zamanda bir tek WB ile dövüşen Akainu zorlandı.
Edit: WB orada yaşlı, yaralı ve çökmüştü. Ama o WB; diğer imparatorları onunla bir tutmuyorum.

Son düzenleme:
Yonko’lar. Seride zirve karakterler diye tanıtılıyor ama maalesef forumda sıradan korsan muamelesi görüyorlar. Az daha zorlansa hayatta olmaları hükümetin korsan düzenine karışmaması diyecek kadar ileri görüşler bile çıkabilir. Çok acayip gerçekten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık