Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Forumda En Çok Ezildiğini Düşündüğünüz Karakter Hangisi?

Yahu insan bir tanesini hatırlar.:S Adamı her ezdiğinizde savunuyoruz diye yüceltme olarak algılamaya başlamışsınız. Sıkıntı orda.
Bak aklıma geldi Luffy değilde hatırladığım. Kaido tanıtıldığı bölüm olayın Shanks ile alakası yok. Mangada kesin Kaidonun en güçlü yaratık olduğuna dair bilgiler var. Sen her sayfaya bence Shanks en güçlüdür, Shanks ta güçlü gibi şeyler yazıyordun. Yani demek istediğim bir karakteri sevdiğim için objektifliğini kaybediyorsun. Luffy'den başkasını görmüyorsun.

Bak aklıma geldi Luffy değilde hatırladığım. Kaido tanıtıldığı bölüm olayın Shanks ile alakası yok. Mangada kesin Kaidonun en güçlü yaratık olduğuna dair bilgiler var. Sen her sayfaya bence Shanks en güçlüdür, Shanks ta güçlü gibi şeyler yazıyordun. Yani demek istediğim bir karakteri sevdiğim için objektifliğini kaybediyorsun. Luffy'den başkasını görmüyorsun.
Ama sonrasında yapılan açıklamalarla ben kabul ettim Kaido'nun önde olduğunu. O ara bu konular çok tartışılmıştı zaten. Ayrıca Luffy ile hiçbir alakası yok konunun hacı.:S Biraz zorlama geldi bana örneğin.:S

Yanlış savunuyorsundan önce bir de yanlış anlıyorumu da ihtimaller arasına koy sen bence. Çünkü şu noktada bir örnek veremediğin için o ihtimal daha ön planda duruyor.

@killz0ne

Abartsam nasıl olur. @Master of Puppets iyi bilir.:D Onunla tartışıyorum abarta abarta.:D

Abartıl abartmama konusunda yorum yapmayacağım ama neredeyse Luffy'nin gözünün üstünde kaşı var dense savunmaya başlayacağın için böyle diyor olabilirler. (Mübalağamı mazur gör) :)

Ama sonrasında yapılan açıklamalarla ben kabul ettim Kaido'nun önde olduğunu. O ara bu konular çok tartışılmıştı zaten. Ayrıca Luffy ile hiçbir alakası yok konunun hacı.:S Biraz zorlama geldi bana örneğin.:S
Luffy ile alakası yok. Çünkü aklıma gelmedi. :( Genel Tartışmayı okuyamıyorum artık bayıyor unutmuşum o yüzden. Biraz niye zorlama gelsin bariz net örneği işte sonradan kabul ettiğini bilmiyordum ama sonuçta bu yaptığın bir şeydi. Luffy'de buna benzer şeyler yapıyorsun abartıyorsun bence. Ha her zaman mı değil. Ayrıca Luffy'i gömenler yok mu var o başka mevzu. :(

Abartıl abartmama konusunda yorum yapmayacağım ama neredeyse Luffy'nin gözünün üstünde kaşı var dense savunmaya başlayacağın için böyle diyor olabilirler. (Mübalağamı mazur gör) :)
İşte öyle bir durum yok. En azından bir örnek versinler hatamı kabul edeyim.:D

Cp0Lucci

Luffy çok eziliyor orası net yani

Birde koramiraller çok eziliyor. Pekoms denen ezik bile koramirallerden çok çok daha övülüyordu bir dönemler bende buna şaşıyordum. Logia tecrübesi yok deniliyordu , Caribou'ya bile yendiren vardı yanlış hatırlamıyorsam. Adamlar Sabo, Law , Dof seviyesindeki adamlardan tek yiyorlar sonra adamlara Bellamy'den tek yemiş muamelesi yapılıyor. Orta yolu bulan yok hiç.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık