Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Fisher Tiger †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 47 73.4%
  • Sevmem.

Kullanılan: 17 26.6%

• Kullanılan toplam oy
    64
Hem insanlara düşman olmayın deyip hem de insan kanı reddetme nedir allah aşkına...

Tiger seride hep önem arz ermiyor benim nazarımda..

Luffy, Impel Down'a girince "Vay be", Tiger Mariejois'u yok edince "Auu".
Luffy'i de sevmem ama bu adam çok büyük hayal kırıklığı. Sana yıllar önce sormuştum hatırlarsın. Acaba nasıl çıkacak diye. Red Line'ı elleriyle tırmanmış, Mariejois'i yok etmiş falan güzel şeylerdi bunlar. Sonra bir çıktı tamamen balon.

Hem insanlara düşman olmayın deyip hem de insan kanı reddetme nedir allah aşkına...

Tiger seride hep önem arz ermiyor benim nazarımda..
Luffy impel down'ı yıktı.

Tiger ise mariejois'da karışıklık çıkarıp kaçtı. Balıkadam olması kaçışını kolaylaştırdı zannımca.
Adam "Benim gibi olmayın" demek istiyor. Daha basit nasıl anlatabilir? İnsanlara bir iyilik yaptı onca nefretine rağmen, karşılığında satıldı ve canından oldu. Onun yerinde olsam, ben de kabul etmezdim.

Luffy, Impel Dow'ı falan yıkmadı. Yanında 300 tane adamın yardımı ile zor kaçtı oradan. Tiger'ın karışıklık çıkarıp, kaçtığını söylemişsin de, bu adam tek başına Mariejois'u yakıp yıkmış, silahları ile çizildiği sahneden bile gizlice girip köleleri çıkarmadığı anlaşılıyor zaten. Adam bildiğin şehri yok etmek ve köleleri kurtarmak için saldırmış ve başarılı olmuş. Bak bakalım kaçar gibi bir hali var mı?

Ben göremedim Hancock kardeşleri. Biri belirtebilir mi?
Sahnenin en solundalar.

Luffy'i de sevmem ama bu adam çok büyük hayal kırıklığı. Sana yıllar önce sormuştum hatırlarsın. Acaba nasıl çıkacak diye. Red Line'ı elleriyle tırmanmış, Mariejois'i yok etmiş falan güzel şeylerdi bunlar. Sonra bir çıktı tamamen balon.
Hakkında söylenenler yalan mı sanki de, balon olsun?

Son düzenleme:
Güçlü bir şey bekliyordum ben. Hakkında söylenenler doğru ama adamın kendisi tırt. Dragon da böyle çıkar kesin.
Gücüne dair bir şey göremedik adamın. Daha doğrusu savaşırken doğru düzgün göstermedi. Ölümü de kan kaybı gibi seride hiç olmayan, saçma sapan bir şey yüzünden oldu.

Adam "Benim gibi olmayın" demek istiyor. Daha basit nasıl anlatabilir? İnsanlara bir iyilik yaptı onca nefretine rağmen, karşılığında satıldı ve canından oldu. Onun yerinde olsam, ben de kabul etmezdim.

Luffy, Impel Dow'ı falan yıkmadı. Yanında 300 tane adamın yardımı ile zor kaçtı oradan. Tiger'ın karışıklık çıkarıp, kaçtığını söylemişsin de, bu adam tek başına Mariejois'u yakıp yıkmış, silahları ile çizildiği sahneden bile gizlice girip köleleri çıkarmadığı anlaşılıyor zaten. Adam bildiğin şehri yok etmek ve köleleri kurtarmak için saldırmış ve başarılı olmuş. Bak bakalım kaçar gibi bir hali var mı?

Tek bir kareden bu çıkarımı yapmak hatalı olur.

Bu konudaki düşüncem şu; tutsakken mariejois'daki birçok yeri ezberlemiştir. Planlamaya o Zaman başlamıştır. Sonrasında kurtulunca bir miktar mühimmatla belli noktalara saldırarak, silah depolarını vs. patlatarak askerleri oralara yönlendirmiş ve kölelik zamanında nerde sakladıklarını öğrendiği anahtarları alarak köleleri salmıştır.

Hatta daha fantastiği kral hakisi varsa ve bunu kullanmayı öğrenip kaçmışsa köleleri bu şekilde çok rahat kurtarabilir.

Ortalığı patlattıktan sonra da redline'dan denize dalış yapsa iş bitmiştir.

Başarılı olmasındaki en önemli etken; daha önce kimse redline'a tırmanmamış ve oradan böyle bir düşman gelmesi beklenmiyor olmasından kaynaklı. Ortalığı ateşe verdiğinde ilk başta birisi olduğunu düşünmemişlerdir, bu da ona büyük Zaman kazandırmıştır.

Yaptığı muazzam birşey olsa da kan'ı reddetmesi karakteri gözümde bitirdi.

Keşke mangada amiralle dönüşürken ölseydi, daha karizmatik bir son olurdu. Ölmeden önce de nefret gütmeyin diyebilirdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık