Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Favori Sayılar

Benim için One Piece'in gelmiş geçmiş en iyi bölümü 81. bölümdür. "One Piece nedir?" sorusunun cevabı ahanda bu bölümle saklıdır.
2. sırada 427 gelir, mükemmel dövüş sahneleriden çok, 100 bölümdür alt yapısı hazırlanan Usopp - Luffy gerginliğinin, Usopp'un ölümü kabullenmiş Luffy'i tabutundan çıkarmasıyla son bulması çok şairane bence. Ayrıca evet, dövüş sahneleri ve çizimleri harika. Luffy'i bir daha buradaki kadar ciddi görebileceğimizi sanmıyorum.
Son olarak da 895 gelir. Başlı başına bir shonen eseri. Okuduğum kesinlike ve kesinlikle en iyi shounen dövüş sahnelerine sahip. Ben serinin
dinamikleriyle ve dengesiyle bu kadar uyumlu, her detayı sayfalar alabilecek, akıcı ve görsel olarka tatmin edici başka bir savaş sahnesi görmedim. tey tey tey:
Konu kilit demişsin resmen mop.

Skypia'dan indikten sonra denizci karargahına düşmüşlerdi. Fiiler sanırım ama o bölümler benim favorim.

Bu sayıları nasıl aklınızda tutuyorsunuz ben onu anlamadım. Anime bölümleri aklımda kalıyor biraz ama manga hiç hatrıma gelmiyor.

Manga sayısı vermeden söyleyebileceğim sahne ise luffy nin doflamingo nun ayağını durdurduğu sahne derim. Law ın çaresizliği ve luffy nin verdiği umut etrafın birkaç saniyeliğine sessizliğe bürünmesi mükemmeldi

Karasakalın bir adamın hayalleri asla ölmez dediği bölüm ve altın şehirin gerçekten var olduğu bölüm. Altın çan düşerken çalması.

Favori sayı değil de okurken en fazla hoşuma giden bölüm, Zoro Arc Boss'una ne yapabilir ki diyen arkadaşların kıvranmaları süperdi :ehe::ehe:

Şu anlık aklıma ilk şu geldi nedense. Ağırlığı hissettirmesi bakımından güzel bir sahne idi.

Konu başlığını görünce bu ne saçma konu diye düşünüp millet ne dalga geçmiş bakayım dedim. Meğer olay farklıymış. Başlıkta harf sınırı da yok ki arkadaş niye açıklayıcı yazmıyorsun. :D

193 yazmaya geliyordum sonra anladım o zaman şey:enies lobbyde tüm tayfanın kulede ciddileşmesi ve karşıda ağlamaklı robin ve cp9'ın küçümseyici duruşu. Sırf o bölüm için d&r'dan mangasını almıştım. Aldığım ilk ve tek mangadır. Brook da olsaydı o bölümde keşke

Sayıları bilmiyorum yazarsanız sevinirim.
Unutanın kanı kurusun, şarlatan Dr. Hiluluk..
Thrilled Parktaki Zoro'nun Kuma ile olan olayları..
Nami'nin Luffy'den yardım istedikten sonra Luffy'nin yaptığı Arlong Park baskını..
Franky çetesinden dayak yiyen Usopp'un intikamını almaları..
Bellamy'den dayak yedikten sonra Teach ile yapılan diyalog..
Luffy vs Usopp..
Luffy vs Lucci..
Luffy vs Katakuri..
Usopp'un Sugar'ı 2.kez saf dışı etmesi..
Rayleigh'in Zoro'yu Kizaru'dan kurtardığı an..
Şimdilik aklıma gelenler bunlar..:sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık