Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Favori Korsanfan Tartışmanız

Sizce hangileri ?

• Kullanılan toplam oy
    62
1-) Asıl kaçışı Kata'da idi. Topukları vura vura kaçtı hakisi bitince.
2-) Plot armor var ama tüm tayfaya var. En çok Luffy'e tabi.
3-) Hem açlıktan, hem de yediği darbelerden dolayı bayıldı. Tayfanın en dayanıklısı değil sonuçta olur öyle.
4-) Gamma Knife yemese de Luffy yenecekti onu.
5-) Amiral veya Amiral üstü. Yonkou çıkmasın lütfen.
6-) O arcda Sanji'nin üstüne çok fazla gidildi. Mangaka bile karaktere psikolojik olarak çok fazla yüklendi.
7-) Kuvvet olarak en büyüklerin seviyesine çıkardı ama mal oğlu mal olduğu için KK olamazdı
8-Birbirlerini ölümün eşiğine getirdiler. Garp'ı çekemeyene Chinjao dedemin sivri kafası...
9-) Adamdır. Korsan olmasalarmış.
10-) Milletine karşı hain değildir. Abisine karşı Haindir. Herkese karşı iyi olamazsın
11-) Kimisi gerçekten köpek. Kimisi işleri olsun diye köpek rolü yapıyor. Rol de olsa onlar da köpek
12-) Bunu ben de bilemedim. Keşke denk olsalar
13-) Zoro 2.komutan bile etmez. Belki 3.
14-) Sadece kılıçla dövüşmeyen adam kılıç ustasıyım demesin arkadaş. Fuji bile kılıç ustası olmamalı.
Kaynak olsun diye söylemiyorum ama Wikia'da kılıç ustası olarak geçiyor çoğu kılıç kullanan karakter. : )

Mihawk'ın hakisi varmı yokmu tartışmaları ve karakterin itinayla itin mabadına sokulması beni foruma üye yapan şeydir. Aynı zamanda özellikle efsanevi ölümünün ardından alınan gazla Wb sevgisinin tavan yaptığı günlerde Garp'ın gücüne dair bir şeyler yazmak da bunun ardından gelir. Bir zamanlar Garp'ın Wb'yi yenmesini, denk dövüşmesini dile getirmeyi bırak karşısında durabilme ihtimali bile konuşulduğunda camide haç çıkarmış adam muamelesi yaparlardı forumda. Az tartışmadık. Bunlardan ötesini görmedim.

Üye silindi 1004

1- Logia meyve yiyenleri hakisi yoktur veyahut Logia formundayken haki kullanamıyorlar.

Marineford zamanı ortaya atılmıştı. Amiraller haki bariyeri yapmasına rağmen efsane olmuş bir tartışmaydı. Bu tartışma Punkhazard'a kadar sürdü tabi. Bu tartışmanın başlıca sebepleri Ace'in haki kullanmıyor olmasaydı. Üstüne de Akainu, Ace'i hiyerarşiyle ezdiğini söylemişti. Zaten koka falan da hak getire! İnsanlar dörde ayrılmıştı. Logia meyve yiyenler haki kulllanmıyorcular. Logia formundayken haki kullanamıyorcular. Hakiyi Logia savunması için kullanıyorlarcular. İnsan formundayken haki kullanabiliyorcular.

2- Favorilerimden birisi!! Zoro, Luffy'nin acısını alıp ölmediğine göre daha dayanıklıdır. Artık bunun tartışması pek dönmüyor çünkü Zorocular direkt bunu kabul etmiş durumda. Tartışmıyorlar bile.

3- Her yıl belli aralıklarla hortlayan Luffy apartmanları yıkarak kurtuldu, Zoro kılıcı olmadan çıkamadı çünkü ezik bir güçsüz.

4- Efsanedir!! Bir dolu Zoro fanı sırf bu yüzden banlanmıştır. :hhh: Sabaody Island'a, Zoro kral haki kullandı. "Roronoa Zoro, adamda kral haki var."

5- Burada nasıl olmaz? Yine Marineford fenomeni bir tartışma var ve hala aktif olarak tartışılıyor. Daha geçen gün gördüm. Kizaru, Benn Beckman'den korktu. :hhh:

6- Şakayla karışık olsada hala süre gelen Crocodile'ın cinsiyeti tartışmaları.

7- Daha yeni yeni kırılmaya başlayan bir tartışma. Sengoku fikir adamıdır çünkü Luffy'i bile indiremedi. Üstüne Stronger'ı bile indiremedi.

8- Garp, Akainu'yu çat diye öldürebilir miydi?

9- Bizim foruma nadide tartışmalarından biriydi. Enel'in sıcaklığı vs Ace'in sıcaklığı vs Akainu'nun sıcaklığı. Fizikten kimyadan girip mantıktan çıkmıştı forum.

10- Sadece Mihawk değil tüm kılıç ustalarında haki yoktur dendiği bir dönem dolmuştu. Yine Marineford yüzünden. Hatta Punkhazard'a bile emin değildik. Dressrosa'da netleşti.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık