Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Favori Korsanfan Tartışmanız

Sizce hangileri ?

• Kullanılan toplam oy
    62

Üye silindi 1004

@Millennium Wizard geyik konu derken bu muydu? :ehe:

Anketi okurken gerilim filmi izliyormuşum gibi gerildim ve hayatı sorguladım. Oda zaten sürekli bu tartışmaları sonlandırmayacak şekilde yazıyor. Sırf biz daha fazla tartışalım diye WBvsRoger'ı bi yere bağlamadı. 10 yıldır aynı şeyleri tartıştığımız gözümün önüne geldi yemin ediyorum. Gerildim. Hani bu kadar tartışma arasında en yenisi 4vs2 :hhh:

Bence Mihawk tartışmaları açık ara forumun en güzel ve en ateşli tartışmaları mihawk'ı yere ğöge sığdıramayan da var yerin 7 kat altına gömen de var inanilmaz muhabbetler dönüyor,kalpler kırılıyor, sinir krizleri geçiriliyor.

@Millennium Wizard geyik konu derken bu muydu? :ehe:

Anketi okurken gerilim filmi izliyormuşum gibi gerildim ve hayatı sorguladım. Oda zaten sürekli bu tartışmaları sonlandırmayacak şekilde yazıyor. Sırf biz daha fazla tartışalım diye WBvsRoger'ı bi yere bağlamadı. 10 yıldır aynı şeyleri tartıştığımız gözümün önüne geldi yemin ediyorum. Gerildim. Hani bu kadar tartışma arasında en yenisi 4vs2 :hhh:
Başka ne olabilir. :D Hahaha gerilim filmi mi :hhh: O açıdan bakmamıştım hiç.Ama haklısın.Bunun editörü kesin diyordur 3 gün de geç roger tayfası üstün deme.Mihawk tek sahne göster falan.Bırak tartışıp dursunlar yesinler birbirlerini.:flaugh:Açıklarsan ekmeğimiz azalır diyordur.

4 vs 2 daha dünlük mevzu.O daha kalıplaşmadı bunlar kadar tutulacağını da pek sanmıyorum onun.

Mihawk'ın seviyesi elbette.

Öyle bir şartlanma vardı ki bu konuda Zoro kendi kendine hakiyi öğrenmiş Mihawk'da yoktur deniyordu hahaha :oleyo2:

Üye silindi 1004

Başka ne olabilir. :D Hahaha gerilim filmi mi :hhh: O açıdan bakmamıştım hiç.Ama haklısın.Bunun editörü kesin diyordur 3 gün de geç roger tayfası üstün deme.Mihawk tek sahne göster falan.Bırak tartışıp dursunlar yesinler birbirlerini.:flaugh:Açıklarsan ekmeğimiz azalır diyordur.
Aynı dediğin gibi düşünüyorum. Çünkü bu konulardan hiçbirisi daha netleşmedi ve hala hepsine köküne kadar yoruma açık. Adam kesinlikle okuyucu birbirini yesin istiyor. Sadece bizim forumda da değil tüm fanlar Marineford'dan beri WBvsRoger tartışıyor. Sonucu hala yok. :hhh:

Mihawk'ın seviyesi elbette.

Öyle bir şartlanma vardı ki bu konuda Zoro kendi kendine hakiyi öğrenmiş Mihawk'da yoktur deniyordu hahaha :oleyo2:
Hangisi daha komik? Kılıç ustalarında haki yok? Logia kullanıcıları haki kullanamıyor onların Logia savunmaları var? :hhh::ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık