Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Favori Korsanfan Tartışmanız

Sizce hangileri ?

• Kullanılan toplam oy
    62
Eğlenceli konu olmuş.
Mihawk tartışırken çok eğleniyordum...... Ödül mödül bir şeyi açıklansa da biraz keyfimiz yerine gelse.....

Mihawk efsanedir.Bir dönem adını gördüğüm zaman gömmeden duramadığım bir karakterdi.
Yonkou-Amiral tartışmaları eskinin en kaliteli tartışmalarındandır.
Şiki köpek mi en çok güldüğüm konudur.Değil diyenlerin %80’i ziraa mihawk yüzünden köpek değildir diyordu.

Sanji Reis bir dönem popi olsada sonradan kabak tadı vermeye başladı.

1-) Asıl kaçışı Kata'da idi. Topukları vura vura kaçtı hakisi bitince.
2-) Plot armor var ama tüm tayfaya var. En çok Luffy'e tabi.
3-) Hem açlıktan, hem de yediği darbelerden dolayı bayıldı. Tayfanın en dayanıklısı değil sonuçta olur öyle.
4-) Gamma Knife yemese de Luffy yenecekti onu.
5-) Amiral veya Amiral üstü. Yonkou çıkmasın lütfen.
6-) O arcda Sanji'nin üstüne çok fazla gidildi. Mangaka bile karaktere psikolojik olarak çok fazla yüklendi.
7-) Kuvvet olarak en büyüklerin seviyesine çıkardı ama mal oğlu mal olduğu için KK olamazdı
8-Birbirlerini ölümün eşiğine getirdiler. Garp'ı çekemeyene Chinjao dedemin sivri kafası...
9-) Adamdır. Korsan olmasalarmış.
10-) Milletine karşı hain değildir. Abisine karşı Haindir. Herkese karşı iyi olamazsın
11-) Kimisi gerçekten köpek. Kimisi işleri olsun diye köpek rolü yapıyor. Rol de olsa onlar da köpek
12-) Bunu ben de bilemedim. Keşke denk olsalar
13-) Zoro 2.komutan bile etmez. Belki 3.
14-) Sadece kılıçla dövüşmeyen adam kılıç ustasıyım demesin arkadaş. Fuji bile kılıç ustası olmamalı.

Mihawk efsanedir.Bir dönem adını gördüğüm zaman gömmeden duramadığım bir karakterdi.
Yonkou-Amiral tartışmaları eskinin en kaliteli tartışmalarındandır.
Şiki köpek mi en çok güldüğüm konudur.Değil diyenlerin %80’i ziraa mihawk yüzünden köpek değildir diyordu.

Sanji Reis bir dönem popi olsada sonradan kabak tadı vermeye başladı.
Neden kabak tadı verdi sence Sanji merak ettim. :D

Anket hatalı, "Mihawk tartışmasında sonraki favori tartışmamız" şeklinde olmalıydı.

Zoro'nun bayılması Top 3'üme girer herhalde. Onun dışında Rosinante'ye hain diyip kenardan olanları izlemek de eğlenceli olabiliyor zaman zaman.

MuzluYulafEzmesi

Anket hatalı, "Mihawk tartışmasında sonraki favori tartışmamız" şeklinde olmalıydı.

Zoro'nun bayılması Top 3'üme girer herhalde. Onun dışında Rosinante'ye hain diyip kenardan olanları izlemek de eğlenceli olabiliyor zaman zaman.
Ahahahaha :D O kadar haklısın ki :d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık