Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

Bölüm çok güzeldi yine. Beyaz Cadı amacına ulaşacak gibi duruyor ama Touka'dan olur bu ark sonunda. Kazanan yok ama kaybeden de yok. Bu mücadele sonraki arklarda daha şiddetli bir şekikde devam edecektir. Beyaz Cadı'nın gerçek formunu bu ark görür müyüz, en çok bunu merak ediyorum. Ark neticesi oldukça tatmin edici olacak her şekilde. Tabii Maşima-sensei ne düşünüyor bilemem. Bambaşka sürprizler hazırlıyor da olabilir.a Mira'nın da gösterilmeyen sahneleri biz okuyucuların hayal gücüne bırakılmış belli ki. Bu da güzel. Ne hayal edersen et.

Happi'nin düşmüş olduğu pek zor durum nasıl sonuçlanacak büyük bir gizem. Karla mı yoksa Touka mı. Kedi olsam bir fikir yürütebilirdim ama kedi değilim. Happi'nin karar verme mekanizması nasıl işler bilemiyorum. Ama Maşima-sensei insan olsa da kedi türünün gözünden olaya bakarak bu ikilemi en doğru sonuca ulaştıracaktır.

Yalnız Mest denen ibişin ortaya çıkması hoş olmadı. Bu da tatlı bölümün ekşiliği sanırsam. Denge önemli tabii.

Sözlerle bitirmesi daha etkileyici yapmıyor mu? Ben Mira'ya orada hayran oldum. FT'yi zaten o şekilde okumak gerek. Sevginin gücünü işliyor seri. Biraz daha romance katılabilirdi ama.

MuzluYulafEzmesi

Sözlerle bitirmesi daha etkileyici yapmıyor mu? Ben Mira'ya orada hayran oldum. FT'yi zaten o şekilde okumak gerek. Sevginin gücünü işliyor seri. Biraz daha romance katılabilirdi ama.
Affedersin Freed gibi şerefsizlere işkence etmesi için Feitan'ı tutacaksın . Yaptıklarının bedelini ödemesi gerekiyordu . Zaten Fairy Tail'da bağışlamak kadar kolay bir şey yok . Bacchus'u da direkt affettiler . 13 yaşındaydım izlerken midem bulanmıştı o sahnede . Katlanamıyorum böyle Pollyanna gibi karakterlere . Ne yazık ki anime ve manga sektörünü istila ettiler . Bir insan dövüşü kaybettiği takdirde kardeşlerine tecavüz edecek bir insanı nasıl affedebilir ? Midem almıyor .

Affedersin Freed gibi şerefsizlere işkence etmesi için Feitan'ı tutacaksın . Yaptıklarının bedelini ödemesi gerekiyordu . Zaten Fairy Tail'da bağışlamak kadar kolay bir şey yok . Bacchus'u da direkt affettiler . 13 yaşındaydım izlerken midem bulanmıştı o sahnede . Katlanamıyorum böyle Pollyanna gibi karakterlere . Ne yazık ki anime ve manga sektörünü istila ettiler . Bir insan dövüşü kaybettiği takdirde kardeşlerine tecavüz edecek bir insanı nasıl affedebilir ? Midem almıyor .
Aaa. Bak onu hatırlamıyordum. Elfman'ın kazandığı dövüşten bahsediyorsun değil mi turnuvadaki?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık