Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

erzaya bak sen..kazanacagı bellıydı zaten ama bıldıgın tek attı hatuna..bu arada

bu nedır bee..hohh..bu serı echı-harem degılse bıle kesın oyle olması lazım..
Yenilen kadının memikler gulle gibi.
Şu arkadaki kadın Erza'mı ? Niye o kadar değişmiş ki ? Malum kaza ne zaman oldu ? Yada birinden felan feci şekilde dayak mı yedi ?

thosy

lan saçmalama Kagura mıdır nedir parça pinçik ediyordu hatunu :D
ahahahaha tek atmış ya,Ceyhun ile konuşuyorduk buluşmada "dur zırhI parçalansın yener" diyordu, haklıymış demek ki:D
Aynen. Erza zırhı parçalanmadan kazanamıyor.

Çok saçma dövüş oldu. Kagura sürekli dövüdü, Erza ölmeyeceğim diyip kazandı tek vuruşta. Sabertooth'taki kadın beklenileni yaptı zaten ama Erza vs Kagura tamamen hayalkırıklığı oldu. Şimdi Erza gaza gelip Sabertooth'daki kadını yener. Umarım Gajeel'in ve Laxus'un dövüşleri güzel geçer.

erzanın her zamanki hali muhtemelen zırhına büyü gücünü katınca kılıc vurus gücü azalıyor.bu formda daha önce ikarugayıda halletmişti.hızı cok artıyor ve tüm büyü gücünü kılıcına odaklıyor.minervada tam ..... çıktı.her zaman söyle bir tane uyuz tip cıkar sinir olurum.jura bostaydı sanırım gelsinde kayalarla ezsin meymenetsiz fotografını.sonucta onu yenicek adma yok orda :D

laxus ve gajeelin dövüsleri özellikle gajeelinki daha iyi olur muhtemelen.bakalım nasıl baglıyacak hepsini. ;)

Abi Ft'den ne bekliyosun ki ? :D Ciddi ciddi bu seri hakkında oturup konuşuyomusunuz ? :D
Ben ft yi takip etmiyorum çok uzun süredir ve çok konuşması da geçmedi.Çağdaş benim bıraktığım yerden ititbaren özet geçti sonra da üstüne geyik yaptık.Ft nin bir konuda hakkını yememek lazım ,bu seri beklentiyi hiç yüksek tutmadığı için her hafta çıtır çerez niyetine gidiyor ve saçma bir şey olsa bile eğleniyorsun.Yani bu adam bleach ve naruto nun yaptığının tam tersini yapıyor ve bana kalırsa bu adamın yaptığı daha iyi.Düşün artık Çağdaş özet geçerken 3-5 kere geyik yapma deyip güldüm :D

Edit:ha bir de sen de gel daha farklı geyikler dönsün madem öyle

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık