Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Ev İçin Tablo-Resim Önerileri

Arkadaşlar merhaba genel sohbet başlığına yazıyorum umarım bir sorun olmaz ve yardımcı olabilirsiniz

10 dolar civarı bir paraya hertürlü dünyaca ünlü resimin kopyalarının satıldığı siteler var bizde evin koridorunu full tablolar ile kaplamak istiyoruz yaklaşık 10 tane tablo alacağız

sizde bakar bakmaz değişik hisler uyandıran sizi etkileyn böyle dünyaca ünlü tabloların fotolarını paylaşabilir misiniz hem muhabbet ederiz hemde aralarından seçmem için yardımcı olabilirsiniz :)

geçenlerde best offer diye bir film izledim bu merak ordan başladı :) LİNK

birde dün accountant diye bir film izledim orda hoş bir tablo gördüm niyeyse hoşuma gitti onuda paylaşayım :)

Jackson Pollock

Bulabilirsen Jacop Jordens'in Kral İçiyor, Hieronymus Bosch'un Garden of earthly delights (Bu biraz fazla gelebilir), Bruegel'in Babil Kulesi ile Çocuk Oyunları, Rafaello'nun Atina Okulu, Rosso Fiorentino'nun Müzisyen Meleği, Frans Hals'in Flütlü Çocuk ile Neşeli Ayyaş'ı.

Görselleri tek tek bulup eklemeye üşendim. Aratsan çıkar zaten. :/

Ek: Bu siteden aratabilirsin, müthiş bir arşivdir.
http://www.wga.hu/index.html

bi filmde işlenmişti bu resim cennet dünya cehennemi anlatıyor falan muhabbeti vardı resmi görünce aklıma geldi. filmi hatırlayamadım ama.

bu çok güzelmiş
Öyle bir film bilmiyorum da çapında oldukça ünlü bir eserdir, birçok yerde kullanılmıştır eminim. Kuzey rönesansı olsa da üslup tamamen kendine has ve eksantrik. Birçok tablosu tuhaftır Bosch'un. Bir salonum olsa ilk asacaklarımdan olurdu herhalde.
Evet dediğin şeyleri anlatıyor. Sol panodan cennet, dünya ve cehennem. Dünya ve cennet oldukça ilginç tabi, ama cehennem tasvirleri inanılmaz tuhaf.
7 ölümcül günah resmi de epey başarılı ve detaylıdır ressamla ilgilenirsen. Ama salona konacak bir çizim de değil. :D

Bu arada Boticelli'den Primavera, Rubens'in Aslan Avı, Vermeer'in İnci küpeli kız. Bunları da değerlendirebilirsin.

Hoşuma giden klasik olanları yazıyım

Vincent Van Gogh-Patates Yiyenler

Claude Monet-Şemsiyeli Kadın

Grant Wood-American Gothic

Van Gogh-Yıldızlı Gece

Van Gogh-Teras Kafe

Rene Magritte'in de şu güzel

Salvador Dali-Eriyen Saatler

Salvador Dali-Filler

Jan Vermeer-İnci Küpeli Kız

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık