Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Eustass Kid

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 219 61.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 141 39.3%

• Kullanılan toplam oy
    359
Eline saglik.

Kaido'nun tayfasini katletmis olma ihtimali kuvvetli. Tek amacı intikam olabilir su an. Bu acidan önce Kaido'nun dediğini yapip Luffy'i bularak: "Biz korsancilik oynuyormusuz henüz, Kaido beni yamulttu". diyebilir ki Luffylerin hedeflerinin Kaido olduğunu bildiginden ittifak teklif etmesi işten bile değil. Tontatta'da donerse bu muhabbet Mom ile birlikte kapisabilirler. Sonra da yolculuğa beraber devam ederler ve Sabody'deki üçlüyü tekrar bir arada görürüz. Çünkü artık bu novalarin işlevi ortada. En fazla ittifak olur bunlar. Rakip falan olamazlar. Kulvar farklı.

Arc sonu Mom duserse yeni yonko -çok büyük bir sürpriz olmazsa- Luffy olacak. Dikkat edin Jinbe'nin gelişi ile yikimcilarimiz da tamamlanacak. Zoro-Sanji-Jinbe, Kaido'nun üç yikimcisi, Beckman-Yasopp-Roo vs. En zayifi olacaktir ancak Mom da en zayifi zaten bana kalırsa o acidan sikinti yok.

Son düzenleme:
Luffy'e rakip olacak diye bekledik, müttefik olacakları şeklinde ilerliyor senaryo:( Bu şekil olmaz. Herkes birleşiyor. Biri de tak tabanca olsun. Urouge ve Booney dışındaki novalar kişilik yoksunu şu an için. Öyle müttefik kurarak yonko alınmaz, alsan da senin olmaz.

Yinede bu adamdan beklentim var. Beynini sarı yıkamış olmalı şimdi tek başına ve en azından müttefikliği ret edip kendi başına Kaido'ya dalmalı kaybetse bile. Aksi takdirde Luffy ve Law ikilisinden farkı kalmaz gözümde.

Hakkı teslim edilir umarım. Ellerine sağlık.

Tekrar yükselişe geçeceğini umuyorum. Law'dan güçlüdür. Luffy ile denk olabilir. Kaido ile Luffy'nin yanında savaşırsa Luffy'nin yeni çağı sırtlayacak kişi olduğunu anlayacak ve kabul edecektir.

Şimdi kimin hangisine oy attığını merak ettim. Atarlı ergen lafını Kid'e söyleyip Luffy için aynını demeyen var mıdır acaba meraklandım. Luffy'ye atarlı ergen yakıştırmasında bulunmuyorum. Haketmiyor çünkü. Ancak Kid'de bu sözü haketmiyor bence.

Eline saglik.

Kaido'nun tayfasini katletmis olma ihtimali kuvvetli. Tek amacı intikam olabilir su an. Bu acidan önce Kaido'nun dediğini yapip Luffy'i bularak: "Biz korsancilik oynuyormusuz henüz, Kaido beni yamulttu". diyebilir ki Luffylerin hedeflerinin Kaido olduğunu bildiginden ittifak teklif etmesi işten bile değil. Tontatta'da donerse.bu muhabbet Mom ile birlikte kapisabilirler. Sonra da yolculuğa beraber devam ederler ve Sabody'deki üçlüyü tekrar bir arada görürüz. Çünkü artık bu novalarin işlevi ortada. En fazla ittifak olur bunlar. Rakip falan olamazlar. Kulvar farklı.

Arc sonu Mom duserse yeni yonko -çok büyük bir sürpriz olmazsa- Luffy olacak. Dikkat edin Jinbe'nin gelişi ile yikimcilarimiz da tamamlanacak. Zoro-Sanji-Jinbe, Kaido'nun üç yikimcisi, Beckman-Yasopp-Roo vs. En zayifi olacaktir ancak Mom s en zayifi zaten bana kalırsa o acidan sikinti yok.

Ben de Kaido'nun hıncını Bigmom'dan çıkarmasını bekliyorum :) Zaten yeni dünyada ilk yonkou husumeti Bigmom ile gerçekleşmişti. Kidd'den beklentim vardı ama son zamanlarda o beklentim biraz düştü açıkçası. Kidd de yancı olacak bize belki. Ama nihayetinde ölmesini bekliyorum. Zaten ikidir direkten dönüyor. Üçüncüsüne gümler bu :D

Kid hernekadar kaybetsede onu yenen serinin şuan muhtemelen yaşayan en güçlüsü. Vs esnasında Apo ve Hawkinsin teslim olması veya kaçma ihtimalleri çok yüksek. Ben Kiddin Luffy ile eşit güçte olduğunu düşünüyorum ve Lawdan güçlü olduğunu düşünüyorum. Luffy>=Kid>Zoro>=Law

Serseri,psikopat,ayıya dayı demeyen delikanlı bir kardeşimiz.Hikayesi nasıl gelişecek acaba ? Kaido bunu Luffy'e yollayacaksa nerde karşılaşacaklar.Kaido dövüşün de büyük ihtimalle olucaktır.

Dövüş gücüne gelirsek Luffy>=Kid diye tahmin ediyorum.Dövüş gücü Luffy'le benzer gibi sanki Shabondy'de Luffy'le g3 gibi bir kombosu vardı.Ya da shinra tensei,bansho tenin,chibaku tensei gibi bir şeyler görsekte güzel olur.

Burada da mı Zoro? :( Kesin denktir. Pardon Luffy ile denkti o zaman Kidden güçlü olduğu bi denklik vardır. Hatta olası bi düşmanlıkta Zoro Killerla da denk gelebilir ama bu demek değildir ki onunla olan denkliği Luffy ve Kidle olan denkliğiyle aynı olacak. Güç dengeleri için önemli bi denklem. :(
Neyse. Kid muhtemelen en kötü nesil içinde Luffy'den sonraki en güçlü nova ve belki de yine Luffy'den sonra en önemlisi olacak. Kaido hayvanatı fena haşlamış adamı ama yapacak da bi şey yok daha öyle bi azmana diş geçirecek kadar büyüyemediler. Luffy ile birlik olsa ve Kaidoyu öyle indirse bile emri altına girmek yerine yarışmayı tercih edecektir veya bi şekilde o iyiliğin altında kalmayacaktır. Velhasılı beklentim yüksek bu adamdan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık