Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Eustass Kid'in Seviyesi

Kid'in Güncel Seviyesi Ne?

• Kullanılan toplam oy
    118
Evet, Luffy tayfasına Savaş Lordu katıp bir filo da kurdu ama Luffy'nin bunları yaptığı süre boyunca Kid Udon'da hapis halindeydi. Luffy Kaido'ya giden yolu kendisi yavaş yavaş açarken Kid'in kafasına düştü adam. İkisinin yaşadığı koşullar birbirine denk değil.

Oruç güçlü biri zaten ona itiraz eden yok, "Oruç yaptıysa Kid de yapar." düşüncesinin gelme sebebi de bu zaten. Oruç güçlü ama Kid ondan daha güçlü muhtemelen, Oruç'un yendiği kişileri Kid'in yenememe ihtimali çok düşük. Oruç'u hor görmüyoruz aksine onun güçlü olduğunu bildiğimiz için Kid'den beklediğimiz şeyler daha da büyüyor.
Luffy 2 sene inaktifti hapishane bir bahane değil kaldı ki adam orada bile p up aldı.
Killer 200mlik bir korsan. Hasır şapkalarda o ödülü aşan 3 korsan var. Hatta 4. Bir isim var onla eşit. Bunun dışında filoda yine 2 tane 200m üstü adam hasır şapkaların emrinde. Ciddi manada kalite farkı var. Law o yüzden daha yakın bir rakip Kide.

2. Kısım hakkında benimde beklentilerim o şekilde. Fakat çokta abartılmaması kaidesi ile. Luffy güç olarak 1 milyarlık korsan diyelim. Cracker 860 Dof 800 ise Kid 750 m, Oruç700 m eden bir korsandır diye düşünüyorum.

Luffy 2 sene inaktifti hapishane bir bahane değil kaldı ki adam orada bile p up aldı.
Killer 200mlik bir korsan. Hasır şapkalarda o ödülü aşan 3 korsan var. Hatta 4. Bir isim var onla eşit. Bunun dışında filoda yine 2 tane 200m üstü adam hasır şapkaların emrinde. Ciddi manada kalite farkı var. Law o yüzden daha yakın bir rakip Kide.

2. Kısım hakkında benimde beklentilerim o şekilde. Fakat çokta abartılmaması kaidesi ile. Luffy güç olarak 1 milyarlık korsan diyelim. Cracker 860 Dof 800 ise Kid 750 m, Oruç700 m eden bir korsandır diye düşünüyorum.
Luffy 2 sene Kk'nin sağ kolundan eğitim alıyorken Kid ve Law pasifitayı zor yenen seviyeden hakilerini kendi başlarına geliştirerek ilerlemişler. Yani Hapishanede olmak bahane

Luffy 2 sene Kk'nin sağ kolundan eğitim alıyorken Kid ve Law pasifitayı zor yenen seviyeden hakilerini kendi başlarına geliştirerek ilerlemişler. Yani Hapishanede olmak bahane
Ben icraat olarak değerlendirdim. Güç olarak ise zaman atlamasından öncede hasır şapkalar diğer tayfalardan güçlüydü. En vasıflı yine Luffy idi. Fakat o eğitimler sayesinde Bbnin ve tayfasının asıl hasır şapkalar ile kıyaslanması gerektiğini düşünüyorum. Luffy denilen eleman H haki açmıştı zaman atlamasından önce. 2 shichi indirmişti tayfası ve kendisi. Eğitim olmasaydı zaten Luffy şuanki Kid ayarı olurdu diye düşünüyorum düşe kalka

Son düzenleme:
Luffy serideki mesih olduğu için kimseyi Luffy ile kıyaslamamak lazım.

Kaido korsanlarına bakarsak, Kid daha Apoodan kaçıyor. Apoonun önünde uçan 6lı var ve bunlardan sonra Jack geliyor.

Diğer Yonkolara bakarsak, Jozu ve Crackeri yenebilir mi Kidd, Aokijiyi tutabilir mi mesela. Hiç sanmıyorum. Luffy dışındaki hiçbir nova 3. Komutan seviyesinde değildir. Luffy ile laf dalaşı falan serideki gevezelik açıģını kapatmak için anlayacağınız. :)

Anketteki seçeneklerden hiçbiri.

gear 4>uyanışlı dof>>>>uyanışsız dof>>gear 4’süz luffy>Law
Bu mangada gösterilmiş kesin bi sıralama.

gear 4 komutanlara yetmedi. Süresi sınırsız bile olsa daha güçsüzdü. Law ve kid arasında o kadar fark olmaz.
Luffy gear 4 ve yeni 2 hakisiyle aştı bunları çoktan. Kendi seviyesi onlara yakın evet. Ama gear 4 açtığı an 2-3 saatliğine de olsa ayrı ligde. Tatlı komutanlarla o sayede dövüştü. Yoksa 1 tane bisküvi askere yeniliyor.

Bunları gösterilenlere göre söylüyorum tabi. Kim bilir belki law meyvenin tüm şarjını bi anda harcarsa gear 4 gibi kısa süreliğine canavar oluyordur. Kid de eğer meyve uyanışı yaptıysa uyanışsız dof’u alabilirler ıkınarak.

Dövüşüp sağ çıktı diye seviye biçeceksek daha grand line’dayken zoro mihawk’tan sağ çıktı. Kol falan da vermedi.
Gear 4 Komutanlara yetmedi Cracker kılıcıyla delemedi :D

Bu adam ne yaptı da yonkou sağkolu seviyesine çıktı veya yc 2 seviyesine
Meyvede çok bir uzmanlığı yok , hakisini görmedik , şuan bigmomla savaşacak kısa süreli bir hype yaratılır sonra biter işe.
Yc 3 _ yc 4 arasındadır gibi duruyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık