Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Eustass Kid'in Seviyesi

Kid'in Güncel Seviyesi Ne?

• Kullanılan toplam oy
    118
Ya ne kadar ciddiye alıyorsunuz. Bir adamin elinden cikmis bir seri bu. Herkes senin kadar ciddiye almak zorunda değil. Ben bu mesajlari yazarken eğleniyorum. Azıcık sen de keyf almaya bak bence.Kasıntı olma bu kadar. :artiz:
O da belki böyle ciddi yorumlar yaparak keyif alıyor. Kimin ne yaparak keyif alacağı hakkındaki fikirlerini kendine saklasan daha iyi.

Gönül isterki Luffy=Kid olsun ama bu ihtimal zor gibi geliyor çünkü mangaka Luffy dışındaki herkezi yancı gözüyle empoze ediyor yani büyük ihtimallede beklentimin aşşağısında olacak.Net bir şey söylemek gerekirse Yc1 ile Yc2 arasında bir adam olacak bu arcda. Yc1 amiral arasıda bu arc sonu seviyesi olacak diye düşünüyorum.

Bu adamın dövüş tarzı nasıl acaba, hakili bıçak mı atıyor?
Forumda maynyetizmayı metal itip çekmekten başka işe yaramayacak sanan bir topluluk var. Ancak Kid'in gücü Magneto seviyesinde çıkmasa bile metal bir araç kullanan herkese - Mihawk ve Shanks dahil- ters gelecek bir güç. Burada da Mihawk'ın elinden kılıcını mı çekecek diyorlar ama manetizma ile metal bir kılıçla atılan slahslerin yönünü ve kuvvetini etkilemesi One Piece evreni için işten bile sayılmaz.

Gücü ortaya çıkınca çok canlar yakacak, çok.

Forumda maynyetizmayı metal itip çekmekten başka işe yaramayacak sanan bir topluluk var. Ancak Kid'in gücü Magneto seviyesinde çıkmasa bile metal bir araç kullanan herkese - Mihawk ve Shanks dahil- ters gelecek bir güç. Burada da Mihawk'ın elinden kılıcını mı çekecek diyorlar ama manetizma ile metal bir kılıçla atılan slahslerin yönünü ve kuvvetini etkilemesi One Piece evreni için işten bile sayılmaz.

Gücü ortaya çıkınca çok canlar yakacak, çok.
Oda gücü ortaya çıkaracak mı o önemli.Magneto mu yoksa buzdolabı mıknatısı mı olacağını o belirleyecek.Şayet ben çok güçlü olmasını isterim ama Oda o kadar Luffye yüklendi ki diğer Novaları göremedik

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık