Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Eustass Kid Güç Seviyesi

'Teori, İnceleme, Tartışma' forumunda Amiral Sakazuki tarafından 21 Haz 2019 tarihinde açılan konu

 1. Raiden Jack the Ripper

  Raiden (Jack the Ripper)
  Mesaj Sayısı 13,408
  Üyelik Tarihi20 Mar 2014
  Olur da bir gün gidersem çok ararsın beni. :rolleyes:

  Luffy döver.
   
 2. Millennium Wizard King of Dressrosa

  Millennium Wizard (King of Dressrosa)
  Mesaj Sayısı 19,648
  Üyelik Tarihi21 Tem 2009
  Çok aramasına gerek yok seni bulması için yere düşen bal damlalarını takip etmesi yeterli.Bu fanlıkla senin eline de bulaşmıştır kesin ne de olsa bal tutan parmağını yalar.:hhh:
   
 3. Çörekçioğlu Luffy Engellenemeyen savaşçı ruhu>Luffy

  Çörekçioğlu Luffy (Engellenemeyen savaşçı ruhu>Luffy)
  Mesaj Sayısı 7,481
  Üyelik Tarihi23 Eyl 2017
  Bahsedilen konu zaman atlaması önceki dönem. Mesajdan önce ona yönelik bir konuşma geçiyordu.

  NW'ü ele alsak bile Kid nasıl Linlin ve Shanks ile karşılaşmış? Kaido ile ikisi karşılaştı, sonuç ortada zaten.
   
 4. Solid Snake Ever-Lovin' Blue-Eyed Thing

  Solid Snake (Ever-Lovin' Blue-Eyed Thing)
  Mesaj Sayısı 848
  Üyelik Tarihi31 Oca 2013
  Kid, Hiriluk ile beraber seride henüz açıklanmamasına rağmen D. olduğuna neredeyse emin olduğum 2 karakterden biri. Law'un bir D. olması şu anda tek başına fazla bir anlam ifade etmiyor, eğer Oda bu topa girdiyse Kid'le beraber ikili olarak böyle bir hikaye elementi planlamıştır. Sabaody'de soylular küçük düşürüldükten sonra Luffy, Kid ve Law'un beraberce Dünya Hükumeti güçleri karşısında boy göstermesi ve daha sonra anlatılan D.'lerin Tanrı'nın doğal düşmanları olduğuna yönelik efsaneler bu durumu epey işaret ediyor aslında.

  Law'un Punk Hazard'da Vergo'yu keserken yaptığı sistemin çarklarını kırma konuşmasındaki gibi D.'ler, muhtemelen var olan düzenleri tehdit etme üzerinden bir anlatıya sahip olacaklar. Elbette bu her D.'nin o adımları atma iradesi ve gücünde olduğu anlamına gelmeyebilir. Yani bugün aynı Sabaody'deki gibi içinde Luffy, Kid ve Law'un olduğu bir tablo var ve sonucu da Yonko'nun iki kolunun devrilip düzenin tepetaklak olmasına gebe. Ancak o bir sonraki adımı atabilen genellikle Luffy oluyor.

  Zaman atlamasından sonra Luffy ve Law denk güçte görünen karakterlerdi, sonrasında Luffy daha büyük bir sorumluluk üstlendi ve önde olduğunu gösterdi. Kid de muhtemelen belli bir noktaya kadar Law ve Luffy ile denk giden bir karakterdi, ancak nasıl Law Shichibukai sisteminin gölgesinde saklanıp planlarını dikkatlice uygulamayı seçerken Luffy eğitimden döndüğü gibi güçlü rakipleri birer birer karşısına almışsa Kid de Luffy gibi daha aktif bir yol izlemiş gibi görünüyor. Bu açıdan son aylarda gerçekleştirdiği dövüşlerle kendini Law'dan daha hızlı geliştirmiş olabilir. Öte yandan Luffy gibi o sıradaki büyük adımı atacak konumda da görünmüyor, malum Luffy'nin kısa bir süre önce Katakuri'yi yenmesi gibi Dünya gündemini sarstığı bir olayı yok.

  Bunlara bakınca Kid'in Luffy ile Law arası bir yerlerde olması gerekiyor. Muhtemelen Doflamingo'yu yenebilecek kadar güçlüdür, Yonko komutanı sınırında bir seviyede olabilir, Inuarashi ve Nekomamushi gibi yani. Bir süre sonra onların çok önüne geçecektir elbette.
   
 5. Ronny Devrim Ordusu

  Ronny (Devrim Ordusu)
  Mesaj Sayısı 293
  Üyelik Tarihi10 May 2018
  Her şeyin bir yeri zamanı var tabi. Muhabbet alakasız yerlere taşınmasa daha iyi olur. Ha muhabbetlik bir şeyde yok bana göre her şey ortada ama tartışmak isteyen tartışsın.
   
 6. Monkey D. Dragon Fularımı koysam seçilir

  Monkey D. Dragon (Fularımı koysam seçilir)
  Mesaj Sayısı 16,214
  Üyelik Tarihi2 Nis 2014
  Adam en yüksek ödüle sahip nova idi. Bunu sadece sivil kayıplara bağlamak manasız. Ayrıca ne yaşadığını da bilmeden “daha kolaydı” demek işkembeden sallamaktan başka bişi değil.

  Kızıl saç korsanlarıyla savaşırken kolunu kaybettiğini ve Big mom korsanlarıyla istediği birşeyi almak için savaştığını açıkça söylüyor.
   
 7. Çörekçioğlu Luffy Engellenemeyen savaşçı ruhu>Luffy

  Çörekçioğlu Luffy (Engellenemeyen savaşçı ruhu>Luffy)
  Mesaj Sayısı 7,481
  Üyelik Tarihi23 Eyl 2017
  Sivil kayıplara bağlama olayı mangada geçen bir durum.Keza Kid'in Sabaody'te Luffylerin yaptığı birçok davranışa verdiği tepki ortada. Üzerine bir da Shakky'nin açıklaması eklendiğinde Kid'in Luffy'den daha risksiz bir yolu seçtiği gayet de çıkarılabilir.Ayrıca mesaja başlarken ''Anlatıldığı kadarıyla'' diye belirttim zaten.

  Direkt Big Mom ve Shanks diye söyleyince farklı bir anlam çıkıyor da o yüzden sordum.
   
 8. Millennium Wizard King of Dressrosa

  Millennium Wizard (King of Dressrosa)
  Mesaj Sayısı 19,648
  Üyelik Tarihi21 Tem 2009
  Shanks tayfası çaylakken boyunun ölçüsünü almış.Luffy’nin shabondy sonrası eğitime girmeden dalması gibi.Sonra tecrübe kazanmış yakın zaman içinde de koca ana tayfasından istediğini almış.Ben öyle anladım.Yani daha çaylağın dibiyken en dengeli tayfa diye adları sıralanan adamlara çatması hem cesaret hemde şanssızlık mı desek orasını senaryoyu görmeden bilemeyiz ama Kaido gibi dövüşmek zorunda kaldıysa şanssızlıktır.
   
 9. Eric Cartman Takım Elbise-Sigara-Abazan-Aşçı-Centilmen-Tekmeler

  Eric Cartman (Takım Elbise-Sigara-Abazan-Aşçı-Centilmen-Tekmeler)
  Mesaj Sayısı 9,040
  Üyelik Tarihi25 Oca 2015
  Ana karakter olmadan bu kadar başına iş açılır mıydı söyle de görelim?
   

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık