Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Eustass Kid'in Seviyesi

Kid'in Güncel Seviyesi Ne?

• Kullanılan toplam oy
    118
Bu adamın yonko gördüğü nerde geçiyor? Linlin'i yeni görüyor, Shanks'ı gördüğünü bilmiyoruz. Eee?

Bayılıyorsunuz boş ukalalık yapmaya.
Yonko görmek ne alaka? Luffy gördü de ne oldu? Wb'yi gördü kalkıp dövüş mü attılar? Big Mom'ı gördü aynı şey. Kaido malum.

Üstüne üstlük eğitim olmadan direkt grand line'ın ilk yarısındaki halkeriyle girdiler. Buna rağmen hiç vazgeçmedi. Kaido'nun elinde şu an, yine vazgeçmedi.

Kid gibi kırılmaz iradeli ve potansiyeli belli olan birisini Luffy dışında herhangi bir nova ile kıyaslamam, belki Law. Diğerlerini köpeği yapar Kid.

Yonko görmek ne alaka? Luffy gördü de ne oldu? Wb'yi gördü kalkıp dövüş mü attılar? Big Mom'ı gördü aynı şey. Kaido malum.

Üstüne üstlük eğitim olmadan direkt grand line'ın ilk yarısındaki halkeriyle girdiler. Buna rağmen hiç vazgeçmedi. Kaido'nun elinde şu an, yine vazgeçmedi.

Kid gibi kırılmaz iradeli ve potansiyeli belli olan birisini Luffy dışında herhangi bir nova ile kıyaslamam, belki Law. Diğerlerini köpeği yapar Kid.
Konuşmanın başını unutmuşsun sen. Veya yonko görmek deyimini sadece görmek olarak algılıyorsun, ilginç.

3 yonkoya dalma teşebbüsü niye direk irade oluyor? Buna salaklık diyen de var.
Ace, Wb'ye dalmaya çalıtığında salak deniyor ki bence de salaklık. Akainu'ya daldığında salaklık deniyor ki karakterle karışık salaklık yine bence. Kid, Kaido'yu indirecem diye boş boş caka satınca mı irade oluyor?

Grandline'ın ilk yarısına bizimkiler de hakisiz girdi. İkinci yarıda da ne yaptıklarını nerden biliyoruz? Çorum spor Barcelonadan 10 gol yiyince övüyor muyuz? Elimizde somut dövüşü yok. Benim de beklentim var; beklentimin temeli yonkolara salak salak saldırması değil dedim. Ki komutan gücünde birine karşı varlık gösterdiğini de okumadık. Şimdilik irade + h.hakiden yürüyoruz. Diğer novalarla pekala kıyaslanabilir. Zaten mangaka bizzat aynı sınıfa sokup süpernova demiş bunlara. Bir üst jenerasyona çaylaklar denmiş mesela.
Kid, bence Luffy'den sonra en güçlü çaylak. Ama diğer novaları köpeği ediyorsa ittifak kurmasaymış.
Luffy:80 Kid:72 Zoro:70 Law:69 Sanji:68 Killer:65 Oruc:65 bekliyorum.

Konuşmanın başını unutmuşsun sen. Veya yonko görmek deyimini sadece görmek olarak algılıyorsun, ilginç.

Ace, Wb'ye dalmaya çalıtığında salak deniyor ki bence de salaklık. Akainu'ya daldığında salaklık deniyor ki karakterle karışık salaklık yine bence. Kid, Kaido'yu indirecem diye boş boş caka satınca mı irade oluyor?

Grandline'ın ilk yarısına bizimkiler de hakisiz girdi. İkinci yarıda da ne yaptıklarını nerden biliyoruz? Çorum spor Barcelonadan 10 gol yiyince övüyor muyuz? Elimizde somut dövüşü yok. Benim de beklentim var; beklentimin temeli yonkolara salak salak saldırması değil dedim. Ki komutan gücünde birine karşı varlık gösterdiğini de okumadık. Şimdilik irade + h.hakiden yürüyoruz. Diğer novalarla pekala kıyaslanabilir. Zaten mangaka bizzat aynı sınıfa sokup süpernova demiş bunlara. Bir üst jenerasyona çaylaklar denmiş mesela.
Kid, bence Luffy'den sonra en güçlü çaylak. Ama diğer novaları köpeği ediyorsa ittifak kurmasaymış.
Bir şeyi jarşısına alabildiyse salak demem.

Luffy'nin ardından Yonko Kumandanı yendiğini bildiğimiz tek süpernova olan Oruç reisi koyduğun yer ile boş ukalalığı bize gösterdiğin için teşekkürler.

Bu dediğiniz olasılıklara kimse bir sey demiyor zaten kuvvetle muhtemel gücleri yakın çıkar zaten luffy ile ama benim anlatmak istedigim hakkında birsey bilmediğimiz karakter 2y deneyimi tavan yapıldı. Eee bakıyorum olan olaylara seker komutanı indirememiş, shaksin tayfadan biri kolunu almış ve üstüne kaido çıkıyor önüne ve kendisinin irade kırılmasa bile tayfa gitmiş. Böle bir deneyimle adam yüceltmek nasıl mantık.

Tamm sağlam karakter kimseye eywallahı yokta tayfanın %80 gitmis. killer'ın haline utanmasa ağlıcak Kid. Kim bilir diger üyeler ne durumda. Bu adam buradan çıksa ne çıkmasa ne. Bireysel anlamda güç kazanmıssa bile tayfası bunu başaramamış. Bunları onu ezmek için demiyorum. Ama bu övülecek bir deneyim değil. Herkezin anlatmak istediği bu.

İttifakı ihanet etmiş diyorlar ama bu kaidoya gelene kadar olmadı. Luffy de gücü yetmiyor ittifak ile ki yaptıklarına lawın bir nebze yardımı var ve sonuçlar ortada. Dönüp Kid'e bakıyoruz ondan sopa ye buna kol ver maphusa düş gel seni luffy kurtarsın. Sonrada luffy ile kıyaslanırken 2y deneyim öne atılsın.

Arc sonu bunları nasıl toparlar Oda bilemem ama adama ağır yüklenmiş. Muhtemel olacak şey kaidoyu indirmeye yardım etmesi ve luffy hayranı olarak adadan ayrılması.
Valla dıyecek bısey bulamadım. Aynen katılıyorum dedıklerınıze ama Kıd ın Luffy hayranı olması tum karızmayı cızer umarım ole bıse olmaz.

Ne demek novalari köpeği yapar Zoro>kid bi kere tamam mı iradeyse irade güçse güç karizmaysa karizma kılıçsa kılıç potansiyelse potansiyel birinde tek kol yok zoroda tek göz yok üstelik korsanlar krali olacak adamin sağ kolu veeee asil can alici nokta kidin sağ koluna yarali aç yorgun bitap bir sekilde tek atti daha ne olsun :D

Luffy'nin ardından Yonko Kumandanı yendiğini bildiğimiz tek süpernova olan Oruç reisi koyduğun yer ile boş ukalalığı bize gösterdiğin için teşekkürler.
Onun yenebilme nedenini anlatmıştım. İstersen bir daha bir daha anlatayım. Belki şansıma tekrar sayısı az olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık