Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Eustass Kid'in Seviyesi

Kid'in Güncel Seviyesi Ne?

• Kullanılan toplam oy
    118
Bak Law'a ne yaptı. Adamın çok ters bir gücü var böyle bir durumda ne yapabilecek var mı kafanda bir plan.
Yaşanan olaylara öyle olması gerekiyordu diye açıklama getiriyorsun bunu sadece Zoro tarafından yapmak yerine diğer karakterler tarafından da yaparsan hiçbir şey tartışamayız. Olaylara böyle bakmak yanlış.
Lawa ne yaptigindan bahsetmiyoruz burda.Olayimiz 1vs1 guclerini ölcmek degil mi?ne yapicak zoronun karsisinda diyorum tayfa kuklalari alamadiktan sonra ne yapabilir? Hicbisey yapamaz zoro isterse 100 kuklasi olsun hepsini keser mi kesmez mi?

Bu gencin önünü açalım artık. Biz fosil olduk.
2'dir çok ilgisiz yorumlar yaptığının farkindasın umarım. "Kidd ne yaptı" diyorsunuz "Zoro ilk 3'te olmak için ne yapti" diyoruz sesiniz çıkmiyor. Bu mu argümanıniz?
"Onu yapacak,bunu yapacak" diyorsunuz ortalıkta yaptığı bir sey yok. Sonra da vay efendim " niye Zoro'ya laf ediyorsun " oluyor. Ee hani bu adam ne yaptı?

Sen muhalefet başkani falan misin bu forumda?Zaten yazdiklarimin yarisini anlamayip salliyorsun bende zaten dogru duzgun adamlarla kapismadigindan bahsettim neyini anlamadin?Seninle kamazo konusunu zaten tartistim sen surekli yok akli gidik dedin baska bi cacik soylemedin bende arkasindaki adamin yaptigi saldiri sonucunda kamazodan hasar yemek zorunda kaldigindan bahsettim zoronun.Yani arkadaki silah calan adam gelip zoroya saldirmasaydi kamazo hasar vuramayacakti.Sen bunlari gorupte gormemezlikten geliyorsun sonra yok veri yok senin uydurman diye salliyorsun.Git mangayi bidaha oku.Hatta kucumsedigin picadan basla bak bakalim kimler kimler kacmis picadan senin law kucakta tasiniyordu o derece yani.
Dellenip saçmalayacaksan söyle ki muhatap olmayayım.
Zoro için Killer'la ilgili söylediğin şeyler evet senin uydurman. Çünkü elinde destekler şey yok. Savunma amaçlı söyleyeceğin her şeyin zaten karşısında ya denk ya da daha ağır handikaplar var, konuştuysak eğer biliyorsundur zaten.
Çürütebiliyorsan çürüt, çürütemiyorsan konuyu tekrar hortlatmanın anlamı yok.

Hayır sona Law'u eklemek ne oluyor? Alınıp kızıp, senin gibi saçmalama mı umdun? Çok beklersin.
Bu tür çabaları acınası bulduğumdan kaale alıp cevap bile vermiyorum ben.

Hayır bir de kendi içinde çelişip bana diyorsun, yazdıklarımın yarısı anlıyorsun, mangayı bir daha oku diye.

Zoro'nun doğru düzgün insanlarla kapışmadığını söylüyorsan, Pica'yı küçümsemem, niye dert oluyor sana?

Son düzenleme:
@Wbrggrdrlfy Alamazdı. Hatta arttırıyorum imkanı yoktu. Snack, fiziksel gücüyle dövüşen biri. Vurdukça Oruc'un gücü arttırıyor. Cracer ise kesiyor ve zırhlardan çıkarmak muazzam güç. Counter olayı gibi düşün; benzer güç seviyelerinde önemli etken.

Jinbe vs Cracer -> Jinbe
Cracer vs Oruc -> Cracer
Oruc vs Jinbe -> Oruc

Birebir böyle olmasa da avantajlı kişiler sağda.

Dellenip saçmalayacaksan söyle ki muhatap olmayayım.
Zoro için Killer'la ilgili söylediğin şeyler evet senin uydurman. Çünkü elinde destekler şey yok. Savunma amaçlı söyleyeceğin her şeyin zaten karşısında ya da denk ya da daha ağır handikaplar var, konuştuysak eğer biliyorsundur zaten.
Çürütebiliyorsan çürüt, çürütemiyorsan konyu tekrar hortlatmanın anlamı yok.

Hayır sona Law'u eklemek ne oluyor? Alınıp kızıp, senin gibi saçmalama mı umdun? Çok beklersin.
Bu yür çabaları acınası bulduğumdan kaale alıp cevap bile vermiyorum ben.

Hayır bir de kendi içinde çelişip bana diyorsun, yazdıklarımın yarısı anlıyorsun, mangayı bir daha oku diye.

Zoro'nun doğru düzgün insanlarla kapışmadığını söylüyorsan, Pica'yı küçümsemem, niye dert oluyor sana?
Picayi bende kucumsedim zaten bana dert olmuyor bende dengi olmadigindan bahsettim ama senin gibi gözümü kapatip her konuya muhalefet olmak icin yazmadim.Ama sen nerde muhalefetlik var atliyorsun olaya.Bak ne demisim zoronun dengi olmayan adamlarla savastigindan bahsetmisim gucunu tam gostermediginden sen cevap olarak bunun ovunulecek sey olmadigindan tutup kör muhalefetlige atlamişsin yine yine ve yine.bende sen bu kadar kucumseyip sana en basitinden kimlerin picadan kactigindan kucakta lawin bile tasindigindan bahsettim ne oldu fani oldugun adam kucakta tasininca agir mi geldi?Ben sana mangada olan seyi yaziyorum sana tez sunmuyorum diyorum ki zoronun silahini calan adam hamle yapiyor zoro ondan sakinirken killerin darbesini aliyor diyorum.Eger ki o adam saldirmasa killerdan hasar bile almayacakti.Bak ne kadar basit anlattim eksigi fazlasi yanlisi var mi veya benim uydurdugum birsey mi var orada?Ama sen karsi arguman olarak ne diyorsun killerin akli gidik.Ey manga profesoru sana soruyorum manganin neresinde killerin aklinin gidik oldugu yaziyor?

@Wbrggrdrlfy Alamazdı. Hatta arttırıyorum imkanı yoktu. Snack, fiziksel gücüyle dövüşen biri. Vurdukça Oruc'un gücü arttırıyor. Cracer ise kesiyor ve zırhlardan çıkarmak muazzam güç. Counter olayı gibi düşün; benzer güç seviyelerinde önemli etken.

Jinbe vs Cracer -> Jinbe
Cracer vs Oruc -> Cracer
Oruc vs Jinbe -> Oruc

Birebir böyle olmasa da avantajlı kişiler sağda.
Jinbei alamaz bence suyla haki zırhı aşsa bile büskivileri bitiremez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık