Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Eustass Kid'in Seviyesi

Kid'in Güncel Seviyesi Ne?

• Kullanılan toplam oy
    118
Daha zoronun sınırlarını zorladigi bir savas gormedik.2 yillik aradan once savaslari birazda olsun zorluydu ve gelistiriyordu kendini.Ama mihawktan egitim aldiktan sonra zorlandigi savas goremedik kim varsa rahat rahat ustesinden geldi.Ben zoronun cok fazla gelistigini dusunuyorum.bu arcin sonunda 1 milyarlik ödülü olur
La kiminle dövüştü ki doğru düzgün? :hoo:

La kiminle dövüştü ki doğru düzgün? :hoo:
Picayi yendi cok rahat hemde rahat yenmis olmasi adamlari cok gucsuz yapmaz zoro fazla geldi.Monete tek atti zaten rakip bile degil .Hawkinsi darma duman ederdi ama etmesi anlamsiz olurdu ayni sekilde fafafayi rahat rahat alirdi ama mecbur yaralanmasi gerekiyordu olaylarin devam etmesi icin.Cok net duzgun rakip cikmadi mesela daz bones tarzi bir rakip goremedik karsisinda

Picayi yendi cok rahat hemde rahat yenmis olmasi adamlari cok gucsuz yapmaz zoro fazla geldi.Monete tek atti zaten rakip bile degil .Hawkinsi darma duman ederdi ama etmesi anlamsiz olurdu ayni sekilde fafafayi rahat rahat alirdi ama mecbur yaralanmasi gerekiyordu olaylarin devam etmesi icin.Cok net duzgun rakip cikmadi mesela daz bones tarzi bir rakip goremedik karsisinda
Diğer dediklerin doğru ama Hawkins ve Kamazo hakkındaki açıklamalarının ne kadar saçma olduğunu anlayamıyor musun.

Diğer dediklerin doğru ama Hawkins ve Kamazo hakkındaki açıklamalarının ne kadar saçma olduğunu anlayamıyor musun.
Hawkins 1vs1 de ne yapabilir zoroya ciddi ciddi bunu mu savunacaksin?Yapicagi kuklalar zoroyu durdurmaz keser atar hepsini.Zatende kesiyordu wanonun basinda.Kamazo olayini cok tartistim yine tartismak istemiyorum zoronun dengi olmadigini dusunuyorum ben

Pica dediğin Trebol ve Diamente'nin klası. Bunları yenmek ne zamandan beri övünülecek bir şey oldu.
Kyros o kadar handikapa rağmen rezil rüsva etti Diamante'yi.
Trebol ise Luffy ve Law vs Doflamingo dövüşünde arada savuşturulan sinek muamelesi gördü.
Zoro'ya hakarettir Pica vs'sunu argüman olarak kullanmak.

Monet ne bu arada? :hoo:

Bu yüzden gene soruyorum, "Biz Zoro'nun nesini gördük?"

Killer konusunda dediklerin de tamamen kendi uydurman bu arada. O adamı senin dediğin gibi rahatlıkla yenebileceğini ima eden en ufak bir veri bile yok.

Hawkins içinse bir ton şey derdim de geçen sayı gözümden çok düştü. Acayip ezik biri olarak görüyorum. O yüzden dediklerin doğru olabilir ama yine de sorumun cevabını alamadım.
"Biz Zoro'nun nesini gördük?"

Hawkins 1vs1 de ne yapabilir zoroya ciddi ciddi bunu mu savunacaksin?Yapicagi kuklalar zoroyu durdurmaz keser atar hepsini.Zatende kesiyordu wanonun basinda.Kamazo olayini cok tartistim yine tartismak istemiyorum zoronun dengi olmadigini dusunuyorum ben
Bak Law'a ne yaptı. Adamın çok ters bir gücü var böyle bir durumda ne yapabilecek var mı kafanda bir plan.
Yaşanan olaylara öyle olması gerekiyordu diye açıklama getiriyorsun bunu sadece Zoro tarafından yapmak yerine diğer karakterler tarafından da yaparsan hiçbir şey tartışamayız. Olaylara böyle bakmak yanlış.

Gücünü bi nebze yc2 yc3 falan olsun falan ama lütfen lütfen lütfen yanci olmasın. Muazzam kaliteli karakter.

Talk no jutsu ile iyi biri de olmasın. Kötü olmaya devam etsin.

Pica dediğin Trebol ve Diamente'nin klası. Bunları yenmek ne zamandan beri övünülecek bir şey oldu.
Kyros o kadar handikapa rağmen rezil rüsva etti Diamante'yi.
Trebol ise Luffy ve Law vs Doflamingo dövüşünde arada savuşturulan sinek muamelesi gördü.
Zoro'ya hakarettir Pica vs'sunu argüman olarak kullanmak.

Monet ne bu arada? :hoo:

Bu yüzden gene soruyorum, "Biz Zoro'nun nesini gördük?"

Killer konusunda dediklerin de tamamen kendi uydurman bu arada. O adamı senin dediğin gibi rahatlıkla yenebileceğini ima eden en ufak bir veri bile yok.

Hawkins içinse bir ton şey derdim de geçen sayı gözümden çok düştü. Acayip ezik biri olarak görüyorum. O yüzden dediklerin doğru olabilir ama yine de sorumun cevabını alamadım.
"Biz Zoro'nun nesini gördük?"
Sen muhalefet başkani falan misin bu forumda?Zaten yazdiklarimin yarisini anlamayip salliyorsun bende zaten dogru duzgun adamlarla kapismadigindan bahsettim neyini anlamadin?Seninle kamazo konusunu zaten tartistim sen surekli yok akli gidik dedin baska bi cacik soylemedin bende arkasindaki adamin yaptigi saldiri sonucunda kamazodan hasar yemek zorunda kaldigindan bahsettim zoronun.Yani arkadaki silah calan adam gelip zoroya saldirmasaydi kamazo hasar vuramayacakti.Sen bunlari gorupte gormemezlikten geliyorsun sonra yok veri yok senin uydurman diye salliyorsun.Git mangayi bidaha oku.Hatta kucumsedigin picadan basla bak bakalim kimler kimler kacmis picadan senin law kucakta tasiniyordu o derece yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık