Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Eustass Kid'in Seviyesi

Kid'in Güncel Seviyesi Ne?

• Kullanılan toplam oy
    118
Shanks tayfası şu an güncel en güçlü tayfa çıkacak bence.O açıdan onlar üzerinden adama komutan seviyesi biçmek yanlış olur bana kalırsa.
Seninle bu muhabbeti sonsuza kadar döndürür gibiyiz :D

Shanks, Mihawk gibi Vista dengi adam ile denk gitti ise en zayıf yonko deriz, ekibi açığı kapatır falan deriz. Olur tabii

Abı ben Shanks ın tayfasının dıger yonkoulara benzemedıgı kanaatındayım. Nıye bılmeme ama backman luck ve yasopp ayrı bı guclu olacak gıbıme gelıyor benım yanı o sıralamaya gore belırleyemeyız. (Bana gore.)
Beckman
Roo
Yasopp

Bunların farkı çok mu fazla değişiktir aynı rutbeler ile?

Seninle bu muhabbeti sonsuza kadar döndürür gibiyiz :D

Shanks Mihawk gibi Vista dengi adam ile denk gitti ise en zayıf yonko deriz, ekibi açığı kapatır falan deriz. Olur tabii
Hala mı Vista :( Bak seri bitecek hala Vista goygoyu inanamıyorum.

Shanks en yüksek ödül sahibi.Ek olarak kaptanlar bir kaptanın etkisiyle değil doğrudan bileğinin hakkıyla alıyorlar ödülleri.Yani ak sütü gibi helal Shanks'in aldığı ödül.Muhtemelen 3 milyara yakın çıkacak.En zayıf olması mümkün değil kurduğun denklem ise i-m-k-a-n-s-ı-z. :D

Hala mı Vista :( Bak seri bitecek hala Vista goygoyu inanamıyorum.

Shanks en yüksek ödül sahibi.Ek olarak kaptanlar bir kaptanın etkisiyle değil doğrudan bileğinin hakkıyla alıyorlar ödülleri.Yani ak sütü gibi helal Shanks'in aldığı ödül.Muhtemelen 3 milyara yakın çıkacak.En zayıf olması mümkün değil kurduğun denklem ise i-m-k-a-n-s-ı-z. :D
Bu olay şaka tabii :)

Seri zaman geçtikçe beni haklı çıkaracak. Queen > Katakuri olayina, Roo > Katakuri olayına falan mümkün mertebe yanlış olduğu çıkacaktır. Görelim :)

Beckmann için gücü Shanks'la karşılaştırılabilir denmiş. Beckmann=Shanks değil elbette ama bu benzetme bile Beckmann'ın ne kadar güçlü olduğuna dair bir gönderme.
Bu olayda Beckman güçlü diyebiliyoruz da Shanks zayıf olabilir demiyoruz :D

Beckman en güçlü sağ kol olabilir ki bence de öyle ama Roo > diğer sağ kollara katılmıyorum

Ulan Kıd ın guc sevıyesını ogrenmek ıcın geldım manga takıp etmedıgım ıcın Shanks ın tayfayı konusmya basladık noluyo :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık