Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] En Vasıfsız Tayfa

En vasıfsız korsan tayfası?

• Kullanılan toplam oy
    290
O kadar da vasıfsız değillermiş. Kaptanlarına değil ama etraftakilere yardımları olur. Oyumu değiştireceğim
O kadar konuştuk. Bepo'nun ilk kimi yendiği bilgisini de vereyim, madem. :D
Bepo, Shachi, Penguin sumo güreşçisi Koni Boakeno'ya karşı ilk başta yenilirler. O sırada dolunay görünür. Bepo sulong formda Boakeno'yu yener. Bu da novel bilgisi.

Edit: Acanthuridae şuna tekrar baktım da doktor balığı ile karıştırılmamalıdır yazıyor. Cerrah balıkları anlamına geliyormuş.

Son düzenleme:
Bepo, Penguin, Shachi, Jean Beart. İş yapabilecek bir bu dörtlü var.

Bepo; Mink. Geçmişte sulong form kullanmış.

Jean Beart; Silah olarak bazuka kullanıyor. Fiziksel dayanıklılığı var da ne fayda.

Geçmişte Bepo, Penguin ve Shachi'nin Law ile antreman yaptığı biliniyor. Hadi Law'dan bir iki kılıç tekniği kapmış olsalar yine ne fayda.

Bir tek Bepo paçayı yırtıyor. Formundan ötürü ondan ümitliyim. :D

Çer çöpleri bunlar halleder diyordum. Zoro, Kid halletti. :artiz:

Görünür de böyle. E.Oda'nın şaşırtmasını da beklemiyorum. Zaten savaş başladı. Bir tek Bepo'yu karada gördük. Diğerleri denizaltıyla gitmişti. Tahminim yapacakları en büyük iş arc sonu yaralıları tedavi etmek. :D
Bir Bepo'dan umutluyum zaten. Gerisini at çöpe gitsin :D

Hikayedeki tema ile konuları uyduramadığı için Bm diyen çok olmuş. Haksız sayılmazlar Oda olayları böyle kurgularsa normaldir. Ben Baraque ile Kalp dedim.

Hiç tereddüt etmediğim nadir konulardan. Law'ın tayfa çok çapsız.
Oda, Sırf tayfa ile ilgili beklenti olmasın diye Jean Bart'ı arkada bırakıp Penguin'i soktu aksiyona. Bepo belki dolunayda dönüşür bir şey yapar diyeceğim ama onu bile kullanmayı bilmiyor olabilir Bepo.

Hiç tereddüt etmediğim nadir konulardan. Law'ın tayfa çok çapsız.
Oda, Sırf tayfa ile ilgili beklenti olmasın diye Jean Bart'ı arkada bırakıp Penguin'i soktu aksiyona. Bepo belki dolunayda dönüşür bir şey yapar diyeceğim ama onu bile kullanmayı bilmiyor olabilir Bepo.
Sulong kullanmış geçmişte. Sumo güreşçisine karşı. Penguin ile Shachi sakinleştirmiş. Belki kontrol edemiyor olabilir. Birisinin onu durdurmaya ihtiyacı var gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık