Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Uyumlu Akatsuki İkilisi

En uyumlu ikili?

• Kullanılan toplam oy
    120
Daha dün eşimle Kakuzu ve Hidan kısımlarını bitirdik.

Cidden birbirleri ile olan konuşmaları çok güzeldi.

En keyif aldığım kısım sanırım bu ikili.

İtachi ve Kisame arasında ki sohbetler hoştu, samimi olduklarını hissettiğim nadir Akatsuki ikililerinden. Kakuzu ve Hidan’da birbirlerine benzer ama bir o kadar da farklı ikili konseptini güzel yansıtıyordu.

Hidan ve Kakuzu. Birbirleri ile olan atışmaları güzeldi. Maneviyat ve maddiyatın çatışması. Ayrıca bu ikili Akatsuki'nin en ve belki de tek saf kötüleriydi.

Sonrasında ise Deidara ve Sasori gelir. Bu ikili gerçekten hoştu. Yetenek olarak olmasa da birbirlerine çok uyuyorlar.
Çok hoş resim. Ama saf kötü deyince o pollyanna seride Dehidara gelir akla. Dedesi iyiyken içinden kötülük gelen kral.

Çok hoş resim. Ama saf kötü deyince o pollyanna seride Dehidara gelir akla. Dedesi iyiyken içinden kötülük gelen kral.
Deidara'yı kötüden çok deli olarak tanımlardım sanırım. Diğer kimseyi umursamıyor ama kötü olmak için kötü olmaktan ziyade çılgın birisi o.

Onoki o kadar da iyi biri değil bu arada. Akatsuki ile derin bağlantıları olan bu örgütü zamanında diğer köylere karşı kullanmış birisi.

O Pollyannacılık cidden Naruto'nun hatalarından biri. Daha 20li manga sayılarında Zabuza ve Haku gibi muhteşem bir hikaye çıkarmış seride birden herkes doğuştan iyi olmaya başladı. Obito ve Nagato buna en iyi örnekler.

Deidara'yı kötüden çok deli olarak tanımlardım sanırım. Diğer kimseyi umursamıyor ama kötü olmak için kötü olmaktan ziyade çılgın birisi o.

Onoki o kadar da iyi biri değil bu arada. Akatsuki ile derin bağlantıları olan bu örgütü zamanında diğer köylere karşı kullanmış birisi.

O Pollyannacılık cidden Naruto'nun hatalarından biri. Daha 20li manga sayılarında Zabuza ve Haku gibi muhteşem bir hikaye çıkarmış seride birden herkes doğuştan iyi olmaya başladı. Obito ve Nagato buna en iyi örnekler.
Güzel analiz, katılıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık