Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

Sengoku Basara

Öncelikle karolla'ya teşekkürlerimi sunarım :respect: Dün yorumunu görmüştüm ama izlememiştim şimdi bir bakayım dedim müthiş bir anime ile çıktı karşıma :D Daha 3.bölümdeyim çok fena sardı.Bu arada Date Masamune nam-ı diğer "Tek Gözlü Ejder" çok kral adamdır sırf onun için izlenir bu anime :alkis:

Not : nef-i sen deneme bile hiç senlik değil bu anime :artiz:

Great Teacher Onizuka(GTO)

Güzel animeydi.Baş karakter olan öğretmen Onizuka hem komik hemde adam gibi oluşu çok ilgimi çekti

Sengoku Basara

Öncelikle karolla'ya teşekkürlerimi sunarım :respect: Dün yorumunu görmüştüm ama izlememiştim şimdi bir bakayım dedim müthiş bir anime ile çıktı karşıma :D Daha 3.bölümdeyim çok fena sardı.Bu arada Date Masamune nam-ı diğer "Tek Gözlü Ejder" çok kral adamdır sırf onun için izlenir bu anime :alkis:

karolla diyince bende başlamıştım zaten hem böyle şeyleri güzel diyince aklına sadece ecchi gelen birinden duymak istemiyorum:artiz:

Beyler komedi ecchi türü anime yok mu şöyle çerezlik yemin ediyorum baydı artık bu derin devlet mevzuları Bleach felan :D

Sengoku Basara

Benimde bu. Ama 2. yi beğenmedim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık